Kronika dobrej zmiany - kup na TaniaKsiazka.pl

Kronika dobrej zmiany to idealna pozycja dla tych, którzy interesują się naszą rodzimą polityką. Mówi się, że święta bez poruszenia tego tematu w rodzinnym gronie, to święta stracone. Temat polityki towarzyszy ludzkości niemal od zawsze i wciąż niezmiennie króluje wśród każdej konwersacji w większym gronie. Nieważne czy jest to spotkanie ze znajomymi, przyjaciółmi, czy rodziną. Na temat sytuacji w kraju każdy ma coś do powiedzenia. Jest to jednak także dziedzina, której specjaliści radzą unikać, jeśli zależy nam na spokojnym i miłym wieczorze, bez zbędnych konfliktów i spięć. Tak czy inaczej, polityka to zawsze gorący temat, wzbudzający wiele żywych dyskusji. Dlatego warto być przygotowanym do ewentualnego starcia.

Kronika dobrej zmiany – felietony Romana Giertycha

Autorem prezentowanej dziś przez nas książki jest Roman Giertych. Postać kontrowersyjna, która po dziś dzień cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednak jeden z najbardziej rozpoznawalnych byłych polityków tym razem niewiele mówi o sobie. W najnowszej publikacji ukazuje istotę przemian zachodzących w dzisiejszym życiu społeczno-politycznym w Polsce.

Kronika dobrej zmiany to zbiór felietonów, przenikliwy do szpiku kości i nierzadko gorzki. Giertych z nutą sarkazmu zdaje raport z ostatnich dwóch lat rządów PiS. Przez ten czas autor z właściwą sobie inteligencją i poczuciem humoru komentował poczynania współczesnej władzy. Nie miał litości, obnażając wszelkie słabości i śmieszność partii rządzącej, ujawniając jej prawdziwe intencje i cele. To oczywiście całkowicie subiektywne przedstawienie obrazu rzeczywistości. Opiera się on jednak na faktach i zmusza do pewnej refleksji nad stanem demokracji w naszym kraju.

W najnowszej publikacji Roman Giertych, były wicepremier, adwokat i człowiek sukcesu, wciela się nie tylko w rolę kronikarza, ale również recenzenta dobrej zmiany. Nie ucieka przy tym od wartości i walczy z obłudą, definiując nowoczesny patriotyzm. Wskazuje, jak w obecnych czasach szczególnie potrzebna jest odwaga i zaangażowanie w walkę o słuszną sprawę.

Książkę Romana Giertycha pt. Kronika dobrej zmiany znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy interesują się polityką krajową.