Krew snajperów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Krew snajperów to doskonała pozycja dla wszystkich miłośników opowieści militarnych. Opowieści, które zostały oparte na prawdziwych wydarzeniach. Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję? Po pierwsze, dlatego że jest to rodzima publikacja. Po drugie, ponieważ znajdziecie w niej nieznany dotychczas obraz jednej z najbardziej prestiżowych jednostek na całym świecie. I nie będą to żadne teoretyczne gdybania, a prawdziwe oblicze morderczej pracy, ukazanej przez jednego z członków GROM-u. Koniecznie przekonajcie się sami, że to jedna z tych pozycji, które warto mieć na swojej półce. Autorzy przeniosą was w sam środek walki, gdzie życie bohaterów zależy od ich dyscypliny i wyszkolenia. W tym zawodzie nie ma miejsca na przypadek i łut szczęścia.

Krew snajperów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Krew snajperów – fakty, o których nie słyszał dotąd świat

Snajperzy GROM-u to jednostka utworzona w 1990 roku. Od tego czasu nieprzerwanie przysługuje im miano najlepszych strzelców na świecie. Każdy jej członek charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością fizyczną i psychiczną oraz nadzwyczajnym wyszkoleniem taktycznym. Ale przede wszystkim każdy, kto chciałby przynależeć do tej grupy, ma ponadprzeciętne, sprawdzone umiejętności strzeleckie. Pojawiają się oni wszędzie tam, gdzie rodzi się konflikt. Na koncie mają uczestnictwo w akcjach na Jugosławii, w Kosowie, Iraku, Afganistanie czy Syrii.

W książce pt. Krew snajperów do głosu dochodzi podpułkownik rezerwy Karol Soyka. To za jego sprawą Czytelnik ma szansę poznać działania snajperów, które do tej pory nie były nigdzie wcześniej ujawniane. Ponadto staniecie przed niepowtarzalną okazją, by przyjrzeć się ich pracy z bliska. Soyka oddaje realia pola walki na podstawie własnych doświadczeń, jak i wspomnień i opowieści towarzyszy broni. Opowieść, którą przedstawia to nie tylko potwierdzenie ogromnej wytrwałości i siły snajperów. To także historia o poświęceniu i olbrzymich kosztach, jakie ponoszą osoby, decydujące się na wykonywanie tego zawodu. Zawodu, który jest niezwykle ryzykowny i dominuje większą część ich życia.

Książkę pt. Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu. Oraz wszystkim tym, których pasjonują wojskowe historie oparte na prawdziwych wydarzeniach.