Rok w Krainie Czarów - kup na TaniaKsiazka.pl

Rok w Krainie Czarów to doskonały sposób, by pobudzić wyobraźnię najmłodszych. Rodzice maluchów wiedzą najlepiej, jak trudno zainteresować takiego szkraba zwyczajną bajką. Nie każde dziecko ma tyle cierpliwości, by słuchać opowieści snutych przez dorosłych. Nie każda pociecha widzi w czytaniu coś interesującego, co mogłoby skutecznie zapełnić jej czas. Dlatego też prezentowana dziś przez nas pozycja jest doskonałym rozwiązaniem takich sytuacji. Wiadomo nie od dziś, że książki pobudzają wyobraźnię i poszerzają horyzonty. Maciej Szymanowicz stworzył niezwykle ciekawą propozycję, która nie tylko zainteresuje maluchy, ale przyczyni się tez skutecznie do rozwoju ich dziecięcej wyobraźni. To także świetna alternatywa dla rodziców do spędzania wspólnego czasu z dzieckiem. Koniecznie to sprawdźcie!

Rok w Krainie Czarów – dajcie się ponieść wyobraźni

Dlaczego książka pt. Rok w Krainie Czarów jest wyjątkowa? Ponieważ przypadnie do gustu nawet najbardziej opornemu Czytelnikowi. Dzieje się tak za sprawą niezwykle interesujących obrazków, które dziecko znajdzie w środku. Ta wyjątkowa pozycja nie wymaga od malucha skupiania się na ścianie tekstu, który nie zawsze bywa zrozumiały. Również rodzice nie muszą pogrążać się w nudnej historii, starając się przy tym, aby dziecko wyniosło z niej jak najwięcej cennych lekcji.

Rok w Krainie Czarów przeniesie Was w niezwykle magiczny świat, gdzie dziecko będzie miało szansę rozwinąć swoją wyobraźnię i kreatywność. W środku znajduje się aż 12 rozkładówek, a każda z nich przeznaczona jest na jeden miesiąc. Obok tego znajdziecie opisy postaci, które mieszkają w magicznej krainie. Ale aby stworzyć z tego historię, będziecie musieli użyć własnej wyobraźni. Nie jest to bowiem typowa książka do czytania. Od odbiorcy wymaga snucia własnych, nietuzinkowych i niepowtarzalnych historii, układanych na podstawie rysunków. Tutaj może zdarzyć się wszystko, o czym tylko pomyśli Wasz maluch, albo Wy sami! Jedyne ograniczenia to Wasza wyobraźnia. Dajcie więc się jej ponieść i stwórzcie niepowtarzalną opowieść dla znanych bohaterów.

Książkę pt. Rok w Krainie Czarów znajdziecie tutaj. Sprawdź również pozostałe książki z serii Rok w… Gorąco polecamy!