Kontynuacja sagi arabskiej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja sagi arabskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Tanyi Valko. Fanki autorki z pewnością wiedzą, że jest to pseudonim polskiej pisarki, która pochodzi z Krakowa. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie przez prawie 20 lat asystentką ambasadorów RP. Tym samym mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Indonezji. Doskonale więc zna realia tamtej kultury. W związku z tym jej powieści są niezwykle realistyczne i świetnie oddają egzotyczne klimaty oraz zasady panujące w arabskich krajach. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, teraz macie idealny moment, by nadrobić zaległości. Ponieważ książka pt. Arabski książę będzie dostępna w sprzedaży od 24 marca 2020 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Sprawdźcie!

Kontynuacja sagi arabskiej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja sagi arabskiej – Arabski książę – kilka słów o fabule

Czy można polubić życie w złotej klatce, tak że nie chce się jej opuścić i wrócić do M-5? A może bogactwo i rutyna są silniejsze od naturalnego pragnienia wolności?

W najnowszej powieści czytelniczki będą miały okazję zobaczyć, jak potoczą się losy kobiet z rodu Salimich. Doroty i jej dwóch córek: Marysi i Darii oraz ich życiowych partnerów. Być może Dorota po życiowej zawierusze w końcu będzie mogła spokojnie cieszyć się szczęściem swojego stadła. Co z miłością Hamida i Marysi Binladenów? Czy ich uczucie okaże się wieczne? Być może na tym krystalicznym związku pojawi się bolesna rysa… Losy Darii też nie są pewne. Czy po latach spędzonych u boku zbrodniarza i terrorysty, Jasema Alzaniego, potrafi się od niego uwolnić? Po to, by żyć w cywilizowanym świecie prawa?

To jednak nie wszystko. Ponieważ do głosu dochodzi też najmłodsze pokolenie. Nadia Binladen i Adaś Nowicki też mają coś do powiedzenia. Czy wzorem starszych będą mieli skłonność do popełniania głupich błędów i wpadania w tarapaty? Jak zmienia się współczesny arabski świat? I co nowego w Arabii Saudyjskiej?

Przypominamy, że kontynuacja sagi arabskiej pt. Arabski książę będzie dostępna w sprzedaży od 24 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Gorąco polecamy!