P.S. Kocham Cię - kup na TaniaKsiazka.pl

P.S. Kocham Cię - kup na TaniaKsiazka.plKontynuacja P.S. Kocham Cię to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Ceceli Ahern. Wspomniana książka w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Nic w tym dziwnego. Ponieważ powieści autorki są wzruszające, niezwykle mądre i podtrzymujące na duchu. Warto tutaj również wspomnieć, że historia pt. P.S. Kocham Cię wydała, mając zaledwie 21 lat. Co jeszcze oczarowuje czytelniczki? Niezwykłe budowanie postaci, ciepło i zdumiewająca wyobraźnia, która bije z każdej kartki jej powieści. Teraz okazuje się, że książka, która przyniosła jej największą popularność, doczeka się kontynuacji. Zainteresowane? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kontynuacja P.S. Kocham Cię – kilka informacji

O tym, że pojawi się wspomniana kontynuacja, czytelniczki dowiedziały się za pośrednictwem wydawcy Ceceli Ahern. Tym samym wydawnictwo Harper Collins zapowiedziało, że na zagranicznym rynku kontynuacja P.S. Kocham Cię pojawi się najprawdopodobniej już 19 września tego roku. Niestety, nie jest jeszcze znana polska premiera książki. Jeśli tylko poznamy szczegóły, od razu się nimi z wami podzielimy.

O czym będzie opowiadać historia? Ma to być opowieść o Holly, która pogrążona jest w żałobie po śmierci męża. Kobieta wkrótce poznaje I Love You Club, grupę ludzi, która pomoże jej uporać się z przeszłością. Jednak sprawa nie jest taka prosta. Bo mimo mijających lat od śmierci Gerry’ego, kobieta nie umie tak po prostu o wszystkim zapomnieć. O wielkiej miłości, jaką darzyła ukochanego.

Warto tutaj również wspomnieć, że książka doczekała się ekranizacji filmowej, gdzie w główne role wcielili się Hilary Swank i Gerard Butler. Natomiast sama powieść sprzedała się w ponad milionowym nakładzie. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z tą historią, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Przypominamy, że kontynuacja P.S. Kocham Cię na zagranicznym rynku będzie dostępna od 19 września bieżącego roku. O polskiej premierze będziemy informować Was na bieżąco. Koniecznie dajcie nam znać, czy czekacie na nową książkę Ceceli Ahern równie niecierpliwie, co my.

Tutaj znajdziecie książkę pt. P.S. Kocham Cię.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki autorki.