Ten dzień - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja książki 365 dni to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i erotycznej. Blanka Lipińska po oszałamiającym sukcesie jej pierwszej książki, która w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, nie spoczęła na laurach. Tym samym już niebawem polskie czytelniczki będą miały okazję zapoznać się z kontynuacją wspomnianej powieści. Książka pt. Ten dzień pojawi się w sprzedaży już 14 listopada 2018 roku. Warto tutaj wspomnieć, że historia stworzona przez Lipińską jest porównywalna do Pięćdziesięciu twarzy Greya. Jeśli więc takie powieści to zdecydowanie wasze klimaty, koniecznie zapoznajcie się z twórczością tej autorki. Gwarantujemy gorące wypieki na twarzy i mnóstwo emocji!

Kontynuacja książki 365 dniTen dzień

W najnowszej powieści Blanki Lipińskiej czytelniczki będą miały okazję poznać dalsze losy Laury i Massimo.

Sycylijskie życie głównej bohaterki, Laury Biel, w końcu zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko oraz upragniona ciąża i mnóstwo prezentów. Ponadto pojawia się także niewyobrażalny luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje. I pewnie byłby to wymarzony scenariusz niejednej kobiety. Jednak sielankę skutecznie gasi fakt, że dookoła kręcą się sami gangsterzy. Z tego powodu w powietrzu wciąż wisi nieokreślona zbrodnia. Poza tym ktoś stale próbuje porwać lub zabić Laurę, a Ola, jej najlepsza przyjaciółka, ślepo za nią podąża.

Kobieta już niedługo boleśnie się przekona, że bycie żoną najniebezpieczniejszego mężczyzny na Sycylii ma swoje konsekwencje.

Kontynuacja książki 365 dni to już nie tylko przyjemne love story, które można czytać przed snem. Autorka stworzyła fabułę, która przede wszystkim pełna jest akcji i jej zaskakujących zwrotów. Czytelniczki znajdą tu ucieczki, pogonie, zdrady, walkę o honor i śmiertelne niebezpieczeństwo. To książka o tym, jak łatwo się zakochać i równie łatwo zniszczyć sobie życie. Każdy rozdział zaskakuje, nic nie jest oczywiste – poza ostrym seksem i grą, w której nie ma ani złych, ani dobrych  bohaterów.

Przypominamy, że powieść pt. Ten dzień będzie dostępna od 14 listopada bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!