Kontynuacja Dziewczyn z Dubaju

Książka pt. Dziewczyny z Dubaju Piotra Krysiaka, polskiego dziennikarza śledczego, do tej pory wzbudza niemałe emocje. Obnażyła ona bowiem proceder, o którym w warszawskim światku celebrytów szeptało się już od dawna. Sprawa została nagłośniona, a sam autor dotarł do źródeł, które ujawniły szokującą prawdę o ścieżce kariery niektórych znanych nazwisk. Ponadto publikacja zainteresowała również producenta filmowego, Emila Stępnia, który wraz z małżonką, Dorotą Rabczewską (Dodą), podjął się jej zekranizowania. Film w reżyserii Marii Sadowskiej ma ujrzeć światło dzienne już 22 stycznia 2021 roku. Nic więc dziwnego, że kontynuacja Dziewczyn z Dubaju, o której opowiedział sam Krysiak, wzbudziła niemałe zainteresowanie!

Kontynuacja Dziewczyn z Dubaju

Kontynuacja Dziewczyn z Dubaju – autor zdradza swoje plany

Piotr Krysiak swoje plany na przyszłość zdradził podczas rozmowy z jednym z plotkarkich portali internetowych. Z tego co ujawnił, wynika, że najnowsza książka będzie zdecydowanie różniła się od poprzedniczki. A to wszystko przez zmieniające się czasy. Zdaniem autora obecnie wyjazdy do Dubaju nie są już tak popularne, jak kiedyś. Jednak, jak zauważa, niemniej skandaliczny proceder szerzy się poprzez aplikacje internetowe, takie jak: Instagram, Snapchat, Tinder czy Grindr. I to właśnie o tym chce napisać dziennikarz. Jak sam mówi:

To właśnie w tych aplikacjach i mediach społecznościowych swoje usługi oferują teraz współczesne prostytutki i poszukują ich właśnie tam majętni Arabowie, biznesmeni, gwiazdy show biznesu, politycy oraz dziennikarze. (…) Wśród bohaterek są nie tylko polskie escorty, ale także z innych krajów, które w Polsce zarabiały kokosy. Niektóre zaczęły pracę w tej branży w wieku 14 lat.

Pisarz przeprowadził rozmowy nie tylko z bohaterkami książki, ale dotarł również do ich rodzin i przyjaciół. To, co ma zaskoczyć czytelników to lista osób, które korzystają z usług prostytutek. Krysiak podaje, że będą to znani prezenterzy telewizyjni, pisarze, biznesmeni, politycy czy prezesi państwowych spółek.

Autor zapowiada premierę nowej książki na kwiecień bieżącego roku. Jestem ciekawa, czy sięgniecie po tę pozycję. A może czytaliście Dziewczyny z Dubaju? Dajcie znać!

Powiązane artykuły: