Ciekawostki o książkach

Konsumencki Lider Jakości 2019 – Księgarnia TaniaKsiazka.pl

Konsumencki Lider Jakości 2019 - Księgarnia TaniaKsiazka.pl

Dziś mam dla Was ciekawą wiadomość. Niedawno poznaliśmy firmy, które w tym roku wyróżniono godłem Konsumencki Lider Jakości 2019. Nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl po raz kolejny została wyróżniona. W tym  roku zajęli pierwsze miejsce w dwóch kategoriach: „Internetowe księgarnie wysyłkowe” i „Sklepy z tanimi książkami”.

Konsumencki Lider Jakości 2019 - Księgarnia TaniaKsiazka.pl

Co warto wiedzieć o samym programie?

Konsumencki Lider Jakości 2019 - Księgarnia TaniaKsiazka.plŻyjemy w czasach, w których z każdej strony jesteśmy otoczenie przez firmy. Każda z nich chce nas skusić, żebyśmy skorzystali z właśnie jej usług. Skąd mamy wiedzieć, z którą firmą warto nawiązać współpracę? Możemy się kierować ofertą i reklamą, ale one nie zagwarantują nam wysokiej jakości usług. Warto zatem kierować się doświadczeniem innych konsumentów. Gdy stykamy się z firmą, która może się pochwalić godłem Konsumencki Lider Jakości, możemy mieć pewność, że trafiliśmy dobrze.

Samo badanie przeprowadza się, żeby wyłonić najlepsze marki. Czyli takie, które zdaniem konsumentów wyróżniają się jakością swoich usług i produktów. Co roku program Konsumencki Lider Jakości przeprowadza Redakcja Strefy Gospodarki, czyli niezależnego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej dystrybuowanego w całej Polsce.

Efektem badania jest wyłonienie Liderów Jakości w poszczególnych kategoriach. Sprawdza się m.in. stopień świadomości marki, czyli to, jak duża jest rozpoznawalność jej produktów i usług.

Konsumencki Lider Jakości 2019 – Księgarnia TaniaKsiazka.pl

Tak jak wspomniałam Wam na początku artykułu, księgarnia TaniaKsiazka.pl została wyróżniona w dwóch kategoriach. Zatem zdobyła złote godła Konsumencki Lider Jakości 2019 w kategorii „Internetowe księgarnie wysyłkowe” oraz „Sklepy z tanimi książkami”. Jesteście ciekawi, jakie opinie na jej temat pojawiły się w badaniu?

Z wypowiedzi respondentów wynika, że księgarnia TaniaKsiazka.pl kojarzona jest oczywiście z tanimi książkami, ale nie tylko. Konsumenci docenili ją także za wysoki poziom usług, różnorodną ofertę i przystępną cenę dostawy. Wysoko oceniono także – co ważne w przypadku e-sklepów – przejrzystość samego sklepu.

Jeżeli nie macie jeszcze swojej ulubionej księgarni internetowej, to polecam TaniąKsiążkę. Poza Konsumenckim Liderem Jakości zgarnęli też wiele innych branżowych wyróżnień np.: 1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2o18; 3. w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl w kategorii „Książki”; 1. w kategorii „Wybór Użytkownika”; i 3. w „Multimedia” w Rankingu e-sklepów Ceneo 2018… A to jeszcze nie koniec. O wszystkich przeczytacie w tym miejscu.

Ze swojej strony chcemy serdecznie pogratulować wyróżnienia. Oby tak dalej!