Konkurs z Media Rodzina

Kochani, zapraszamy Was do udziału w konkursie, zorganizowanym wspólnie z wydawnictwem Media Rodzina i zaprzyjaźnioną księgarnią TaniaKsiazka.pl, która świętuje właśnie swoje 11 urodziny! Konkurs z Media Rodzina to szansa na wygranie 5-ciu zestawów, w których pojawi się książka: Operacja reklamówka, Jørna Liera Horsta oraz TanioKsiążkowy kubek lub TanioKsiążkowa torba. W konkursowej odpowiedzi wystarczy podać najciekawszy sposób na zachęcenie dzieci do czytania. Tak, to bardzo ważne, aby maluchy pokochały książki od najmłodszych lat. Podpowiedzcie innym, jak zachęcić najmłodszych, żeby sięgali po książki, a w nagrodę, poza zwiększającym się poziomem czytelnictwa, możecie wygrać ciekawe nagrody.

Konkurs z Media Rodzina, sprawdź nagrody!

Operacja reklamówka - kup w TaniaKsiazka.pl >>Zabawa konkursowa zaczyna się dzisiaj o 16:30 i potrwa do 3 maja włącznie. Będziecie mieć więc duuużo czasu, żeby napisać kilka zdań, no chyba, że będziecie akurat grillować. 🙂 A teraz szybciutko napiszę Wam, co jest do wygrania.

Wydawnictwo Media Rodzina ufundowało pięć książek Operacja reklamówka autorstwa Jørna Liera Horsta. Ten twórca kryminałów szczególnie znany jest z serii powieści, których głównym bohaterem jest William Wisting. Autor jest byłym oficerem śledczym w norweskiej policji, dlatego jego historie zawierają wiele autentycznych elementów ze śledztw, które prowadził i pokazują, jak wygląda przebieg każdego dochodzenia.

Jednak to nie seria z Wistingiem będzie do wygrania w konkursie, a książka z detektywistycznej serii młodzieżowej, którą autor tworzy od 2013 roku. Operacja reklamówka to najnowszy, 8 tom serii. Bohaterami książki są Tiril i Oliverem, młodzi detektywi, którzy potrafią szybciej rozwiązać zagadkę dotyczącą dziwnych i podejrzanych zdarzeń niż wykwalifikowani stróże prawa. Seria cieszy się ogromną popularnością i jest bardzo wysoko oceniana przez polskich Czytelników. W ósmym tomie dzieciaki będą świadkami dziwnego zdarzenia. Będzie miało ono związek z reklamówką, która zawiera bardzo podejrzaną zawartość.

Do zgarnięcia TanioKsiążkowe gadżety

kubek z nadrukiem - kup w TaniaKsiazka.pl >>Poza książką, do wygrania w konkursie będą także słynne TanioKsiążkowe torby i kubki. Na gadżetach umieszczona jest zabawna grafika. Na bawełnianej torbie widnieje napis: “Jeszcze tylko JEDEN rozdział i idę spać…” i wizerunek bardzo, bardzo zmęczonej czytelniczki z dużymi oczami. Na kubkach widnieje słynny już tekst: “Dinozaury nie czytały i wyginęły… Przypadek?” i podobizna dinozaura, który odpowiada na to pytanie: “Nie sądzę”. 😀 Te fantastyczne gadżety spodobają się każdemu miłośnikowi książek i tak dyskretnie… wykonują tajną misję, szczególnie istotną w naszym kraju… promują czytelnictwo.  🙂

Zachęcamy dzieci do czytania

A co trzeba zrobić, żeby wygrać jeden konkursowy zestaw? Tak jak wspominałam na początku trzeba napisać, jaki jest Waszym zdaniem sposób na zachęcenie dzieci do czytania. Konkursowe jury wybierze najciekawszą odpowiedź.
Swoje odpowiedzi wysyłajcie na: konkurs[małpa]coprzeczytac.pl.

Powodzenia!

konkurs