Żerca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Kolejny tom cyklu Kwiat paproci jest już dostępny na rynku. Ta wiadomość ucieszy bez wątpienia wszystkich miłośników twórczości Katarzyny Berenik-Miszczuk. Najnowsza powieść nosi tytuł Żerca i jest już trzecim tomem ze słynnej, bestsellerowej słowiańskiej sagi.

Przypomnimy zatem, że w jej skład wchodzą, kolejno: Szeptucha oraz Noc Kupały. Jak się okazuje, autorka nie zamierza poprzestać na trzech częściach, więc Czytelnicy mają naprawdę sporo powodów do zadowolenia.

Kolejny tom cyklu Kwiat paproci Żerca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Kolejny tom cyklu Kwiat paproci – Żerca

Po raz kolejny odbiorcy będą mieli okazję zetknąć się z potężną dawką humoru i słowiańskich wierzeń. Jeśli dodamy do tego garść silnej, babskiej przyjaźni to mamy receptę na bestsellerową historię. Najnowszą powieścią autorka udowadnia, że nie bez przyczyny jej opowiadania stają się hitami. Przekonajcie się sami, z czym tym razem przyjdzie zmierzyć się jej bohaterom.

Udało się, Gosia przetrwała Noc Kupały, jednak jak się okazuje, nie jest to koniec jej kłopotów. Młoda szeptucha ma do spłaty dług u Swarożyca, a to z pewnością nie będzie należało do przyjemnych i łatwych porachunków. Ponadto Mieszko – książę z bajki przepadł gdzieś bez śladu, chcąc uporać się ze swoją przeszłością.

W wiosce pojawia się nowy, młody żerca Witek, który bez chwili wahania jest w stanie pocieszyć Gosię tęskniącą za ukochanym. Swarożyc, bóg ognia nie daje o sobie zapomnieć i w końcu upomina się o przysługę, którą obiecała mu Gosia.

Wszystko wskazuje na to, że nie może być już gorzej. Los jednak nie oszczędza bohaterki. Wkrótce na horyzoncie pojawia się tajemniczy myśliwy, polujący na nadprzyrodzone istoty. Rusałka Sława, najlepsza przyjaciółka Gosi jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Bohaterka, mimo iż zawiodła się na dziewczynie, postanawia ocalić życie Sławy, a natrętnemu myśliwemu pokaże, gdzie raki zimują. W końcu żaden mężczyzna nie ma prawa mieszać się w babską przyjaźń.

Książkę pt. Żerca autorstwa Katarzyny Berenik-Miszczuk znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!