Władca Pierścieni bez Willa Poultera

Kolejny aktor we Władcy Pierścieni jest już znany! Jakiś czas temu tutaj informowaliśmy Was o ekipie, która będzie czuwać nad serialowym projektem. Obiecaliśmy też, że wraz z pojawieniem się nowych doniesień, od razu będziemy przekazywać Wam dobre wieści. W związku z tym niedawno pisaliśmy także o tym, że jest już znana pierwsza osoba z obsady i była nią kobieta. Teraz wiemy, kto z płci przeciwnej wystąpi także na srebrnych ekranach. Jesteście ciekawi? Zatem koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kolejny aktor we Władcy Pierścieni

Getty Images © Amy Sussman

Kolejny aktor we Władcy Pierścieni – kilka słów

Do serialowych gwiazd obsady dołącza Will Poulter. Aktora możecie kojarzyć z takich produkcji jak Midsommar. W biały dzień, Więzień labiryntu: Lek na śmierć czy The Little Stranger i Czarne Lustro: Bandersnatch. Jak podaje platforma Amazon, Poulter ma wcielić się w jedną głównych ról serialu. Niestety chwilowo producenci i reżyserzy nie zdradzają żadnych szczegółów. Podobnie było z pierwszą aktorką, którą ujawniono w produkcji, Markellą Kavenagh. Tutaj również platforma nie zdradziła, w kogo miałby się wcielić. To wszystko sprawia, że atmosfera wokół produkcji jest ciągle podgrzewana, a napięcie wciąż rośnie.

Wiemy natomiast, że projekt ma składać się z 5 sezonów, z czego pierwszy ma liczyć aż 20 odcinków! Poza tym zdjęcia do produkcji mają ruszyć już w przyszłym roku, a ostateczny budżet całego przedsięwzięcia może sięgnąć nawet miliarda dolarów. Wiadomo również, że akcja serialu ma się rozgrywać przed wydarzeniami z książki pt. Drużyna pierścienia. Fani mogą być jednak spokojni, ponieważ scenarzyści będą czerpać inspirację z książek J. R. R. Tolkiena.

Ponieważ kolejny aktor we Władcy Pierścieni jest już znany, koniecznie dajcie nam znać, jak myślicie, w czyją rolę wcieli się Will Poulter oraz Markella Kavenagh? Wśród fanów krążą pogłoski, że uroda obojga wskazuje, iż produkcja obsadzi ich w rolach Elfów. Jak jest Waszym zdaniem?

Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością J. R. R. Tolkiena, odsyłamy tutaj.