Kolejne części ekranizacji After

Anna Todd ma na koncie jedną z popularniejszych serii młodzieżowych, opowiadającą o toksycznym, ale jednocześnie gorącym uczuciu Haridina i Tessy. Seria tak bardzo przypadła do gustu czytelnikom, że Todd zapewniła sobie rozpoznawalność na całym świecie. Poza tym już wkrótce także świat filmu dostrzegł potencjał w tej historii. W związku z tym w 2019 roku widzowie mieli okazję zapoznać się z ekranizacją pierwszej części pt. Płomień pod moją skórą. Natomiast w 2020 światło dzienne ujrzał kolejny film pt. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. Jak więc można było przypuszczać, kolejne części ekranizacji After były tylko kwestią czasu. I proszę! Producenci planują przenieść na ekrany pozostałe tytuły.

Kolejne części ekranizacji After

Kolejne części ekranizacji After – co wiemy?

Trzeba przyznać, że producenci nie mieli łatwej drogi i musieli zdecydować się na odważne kroki. Ponieważ recenzje pierwszego filmu nie były najlepsze. A mimo to produkcja okazała się ogromnym sukcesem. Co więcej, twórcy dysponowali budżetem, który opiewał jedynie na 14 milionów dolarów. Tymczasem do tej pory film zdążył zarobić już 70 milionów! Prace na planie oraz premiera drugiej części były częściowo wstrzymane i opóźnione – to przez pandemię koronawirusa, która dała w kość wielu ekipom filmowym. Jednak mimo przeciwności losu fani twórczości Todd będą mogli cieszyć się kolejną adaptacją.

Ponadto okazuje się również, że twórcy mają już w planach następne części. Tym razem reżyserią After 3 zajmie się Castille Landon, która zajmowała to samo stanowisko podczas prac nad Fear of Rain czy Apple of My Eye. Niestety na tę chwilę producenci nie zdradzili więcej szczegółów.

Co takiego ma w sobie historia z książek Anny Todd, iż cieszy się takim zainteresowaniem? Można by rzec, że to klasyczny romans niegrzecznego chłopca z poukładaną i rozważną dziewczyną. Wydaje się wam, że schemat łobuza i porządnej studentki został już oklepany i przerobiony na wszelkie możliwe sposoby? Otóż autorka udowodniła, że w tej materii jeszcze wiele można napisać. A chociaż uczucie, które rodzi się między Haridinem i Tessą jest toksyczne,to przyciąga ich stale do siebie z niezwykłą mocą.

Klasycznie przed obejrzeniem filmu proponuję zapoznanie się z książkową serią.

Łapcie też trailer filmu After 2: