Kobiety, które walczą - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kobiety, które walczą to idealna propozycja dla wszystkich fanów sportów walki i miłośników literatury faktu. Mówi się, że kobiety to „słaba płeć”. Jednak w przypadku bohaterek, z którymi Chutnik przeprowadziła wywiad, zdaje się ono zupełnie nie potwierdzać. Są piękne, ale i zabójczo niebezpieczne. Potrafią stanąć we własnej obronie i nie boją się bólu. A kiedy wchodzą na ring, liczy się tylko zwycięstwo. Jakie są naprawdę Kobiety, które walczą? Dlaczego wybrały tak brutalny sport, który naraża na szwank ich wygląd zewnętrzny? Tego dowiecie się właśnie z tej książki.

Kobiety, które walczą – niezwykłe osobowości, niezwykłe wywiady

Książka, którą mamy dziś przyjemność Wam prezentować, to seria wywiadów przeprowadzonych przez Sylwię Chutnik. Ich bohaterkami są kobiety, które zawodowo lub całkiem amatorsko uprawiają sporty walki. Jak naprawdę wygląda walka i przygotowania do niej? Dlaczego atrakcyjne i młode dziewczyny postanowiły związać swoją przyszłość z tak mało kobiecym sportem? Na te wszystkie oraz znacznie więcej pytań odpowiedzą same. Wśród rozmówczyń Sylwii Chutnik znajdują się: Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Rylik, Sylwia Kusiak, Agnieszka Niedźwiedź, Gabriela Kuzawińska, Iwona Guzowska, Ewa Brodnicka czy Sylwia Zaczkiewicz. Czytelnicy będą mieli również okazję poznać drugą stronę ringu. Głos zabiorą również trenerki zawodniczek: Joanna Piotrowska (WenDo) i Jolanta Wasilewska (krav maga). Ale to nie koniec atrakcji.

Jak już wspomnieliśmy na początku, o swoich wyborach opowiedzą również amatorki sportu. Wśród kobiet, które traktują sporty walki jak hobby, znajdują się: pisarka Grażyna Plebanek, dziennikarka i blogerka Małgorzata Halber oraz Natalia Fiedorczuk piosenkarka, instrumentalistka i autorka piosenek.

Taki zbiór osobowości w jednym miejscu jest gwarancją udanego i mocnego wywiadu. Gwarantujemy Wam, że wybierając tę pozycję, nie będziecie się nudzić. Kobiety, które walczą to doskonały portret środowiska walczących kobiet, ukazywany przez niezwykłe indywidualne osobowości. Dzięki tej książce Czytelnicy będą mieli okazję poznać nieco inną stronę kobiecości. To adrenalina, siła, rywalizacja i samorealizacja. I chociaż wydaje się, że nie ma tu miejsca na słabości, to każda z bohaterek reprezentuje innego rodzaju wrażliwość.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!