Kobiece zapowiedzi i nowości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kobiece zapowiedzi i nowości to doskonałe zestawienie dla wszystkich wielbicielek tego typu literatury. Poza tym powody do zadowolenia mają także te czytelniczki, które poszukują czegoś ciekawego na letnie dni i wieczory. Po książkę warto sięgnąć zwłaszcza teraz, kiedy za oknem ponura i deszczowa aura, niezachęcająca do jakiejkolwiek aktywności na zewnątrz. W związku z tym przygotowaliśmy dziś dla was spory wybór. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie powieści erotyczne, obyczajowe, a także romanse współczesne. Tym samy nawet najbardziej wymagające czytelniczki upolują coś dla siebie. Ponadto to umieściliśmy tu nie tylko międzynarodowe bestsellery i hity, ale także polskie perełki. Jesteście ciekawe? Koniecznie sprawdźcie, co takiego dziś dla was przygotowaliśmy i dajcie znać, czy jakaś książka wpadła wam w oko!

Kobiece zapowiedzi i nowości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kobiece zapowiedzi i nowości – Dzikie pragnienie

Dzikie pragnienie - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Leo, dziewczyna, która właśnie przeżywa burzliwe rozstanie. W związku z tym daje namówić się przyjaciółce na szaloną wycieczkę poza miasto. Okazuje się, że pobyt na ranczo, blisko natury, to wszystko, czego potrzebuje Leo. Dlaczego tylko nikt nie ostrzegł dziewczyny, że żywioły ziemi to nie jedyna rzecz, z którą przyjdzie się jej zmagać. Szybko wychodzi na jaw, że w miejscu jej pobytu przebywa także niemożliwym do zniesienia, lecz zachwycająco silny i seksowny przewodnik. Tym samym wyprawa w nieznane przeradza się nie tylko w walkę o życie, ale również o serce.

Co tu dużo mówić. Zazwyczaj Leo jest specjalistką w uciekaniu od własnych uczuć. Okazuje się jednak, że w obliczu prawdziwego zagrożenia, wcale nie jest dziewczyną, która łatwo się poddaje.

Książka jest już dostępna.

Kobiece zapowiedzi i nowości – 33 razy, mój kochanyKobiece zapowiedzi i nowości - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Hélene miała trzydzieści trzy lata, gdy zmarła. Julien, jej mąż, przyrzekł, że po jej śmierci napisze do niej trzydzieści trzy listy – po jednym za każdy rok jej życia. Dotrzymał słowa. W związku z tym pisał żonie o ich synu Arturze, o tym, jak sobie bez niej radzi, o swojej rozpaczy i niegasnącej miłości. Każdy list chował w skrytce na cmentarzu Montmartre. Po pewnym czasie odczuł, że ten rytuał daje mu pocieszenie. Pewnego dnia listy zniknęły, a na ich miejscu Julien znalazł małe kamienne serce… Czy jego zranioną duszę zdoła ktoś wyleczyć?

Książka dostępna od 16 lipca 2019 roku.

Płatki na wietrze - sprawdź na TaniaKsiazka.plKobiece zapowiedzi i nowości – Płatki na wietrze, kontynuacja Kwiatów na poddaszu

Carrie, Chris i Cathy po latach więzienia na strychu trafiają pod opiekę doktora Sheffielda, ale dawny koszmar wciąż nie pozwala im normalnie żyć. Cathy wie jednak, jak temu zaradzić: czas pokazać matce i babce, że cierpienie i strach, które zafundowały dzieciom, nie zostaną zapomniane. I trzeba to pokazać raz a dobrze…
V.C. Andrews opowiada o rodzinnej tajemnicy, poszukiwaniu miłości i trudach wchodzenia w dorosłość, łącząc elementy powieści obyczajowej, psychologicznej i gotyckiej z thrillerem najwyższej próby.

Książka dostępna od 16 lipca 2019 roku.

Kobiece zapowiedzi i nowości – Sekrety letniego ogrodu

Lillian i Charles mają imponującą rezydencję, którą wypełniają bezcenne dzieła sztuki. Jednak z tego powodu Kobiece zapowiedzi i nowości dwudziestosześcioletnia kobieta czuje się tylko kolejną ozdobą w kolekcji męża. Tym samym pojawienie się w ich posiadłości charyzmatycznego artysty sprawia, że świat Lillian wywraca się do góry nogami.

Maggie Oberon właśnie zerwała zaręczyny. I jedyne czego teraz pragnie, to ucieczka na drugi koniec świata. Wiadomość o chorobie ukochanej babci Lillian każe jej jednak przyjechać do Cloudesley. Niegdyś budząca zachwyt, dziś popadająca w ruinę posiadłość budzi przerażenie Maggie. Dziewczyna próbuje ratować rodzinny majątek. A przez to już wkrótce odkrywa sekrety, które na zawsze mogą odmienić jej życie.

Książka dostępna od 24 lipca 2019 roku.

Kobiece zapowiedzi i nowości – Kolory pawich piór

Kolory pawich piór - zobacz na TaniaKsiazka.plPiękna, bogata i zepsuta do szpiku kości Athene zszokowała wszystkich. Uciekła od męża z domokrążcą, nie zostawiając nawet listu. Ponad trzydzieści lat później Suzanna Peacock musi zmierzyć się z mroczną legendą swojej matki. I z prawdą o sobie, która jest pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicą. Suzanna jest dumna jak paw i jak paw dziwna i niedostępna. Ma wszystko, co potrzebne do szczęścia, tylko nie ma już siły udawać, że jest szczęśliwa. Jedynym miejscem, gdzie czuje się bezpieczna, jest jej mały sklepik, Pawi Zakątek. To tam pewnego dnia spotyka kogoś, kto jest równie pogubiony. I dostaje szansę, aby zacząć wszystko od początku.

Książka jest już dostępna.

Kobiece zapowiedzi i nowości – Podaruj mi jutroKobiece zapowiedzi i nowości

Aniela Horczyńska, córka profesora Fiodora Horczyńskiego, to malarka, której prace są znane na całym świecie. Gdy jej ojciec umierał przed kilkunastu laty, Aniela przysięgła mu, że zrobi wszystko, żeby rodzinny majątek wrócił do prawowitych właścicieli. W związku z tym to na jej barkach spoczął ciężar zadbania o rodzinną tradycję i dziedzictwo. Aniela zmęczona światowym życiem postanawia powrócić do rodzinnego Dworu na Lipowym Wzgórzu. Tam zakłada Akademię Sztuk Anielskich. Jednak nie tak łatwo będzie jej zyskać poparcie innych kobiet z rodziny Horczyńskich.

Książka jest już dostępna.

Kobiece zapowiedzi i nowości – Drwal

Drwal - kup na TaniaKsiazka.plCzytelniczki poznają Jasona Parkera, mężczyznę, który nie może pogodzić się z tym, co spotkało go w przeszłości. Mocno zraniony, bez chwili zawahania się zostawił za sobą wygodne życie w Cleveland. Przeniósł się do drewnianej chatki w samym środku lasu. W ten sposób odciął się od ludzi i stworzył własną samotnię, której pozornie nie sposób sforsować. Poza tym przyrzekł też sobie, że nigdy więcej jego serce nie zabije mocniej dla żadnej kobiety. Skupia się teraz na czymś zupełnie innym: jest artystą i z pełnym zaangażowaniem wykonuje rzeźby. Dzieła Jasona wyrażają emocje, których sam nie potrafi nazwać. Jednocześnie posiadają one dużą wartość artystyczną, dlatego też ich autor cieszy się sporą popularnością. Mimo wszystko nie zgadza się na kontakty z mediami.

Samantha Crow marzy o tym, by zostać doskonałą dziennikarką. Ułatwia jej to przebojowy charakter i duża otwartość na ludzi. Jako jedynej udaje się jej odnaleźć pracownię Jasona. W związku z tym wykorzystuje ten fakt i postanawia odwiedzić tajemniczego samotnika.

Książka jest już dostępna.

Kobiece zapowiedzi i nowości – Włoskie lato

Główną bohaterką powieści jest Cesca Shakespeare, która obecnie znajduje się w najgorszym momencie swojego Włoskie lato - kup na TaniaKsiazka.plżycia. Napisana przez nią sztuka okazała się kompletną klapą. W związku z tym kobieta nie jest w stanie utrzymać pracy i mieszkania. Z pomocą przychodzi jednak jej ojciec chrzestny. Proponuje, by bohaterka spędziła lato w willi jego przyjaciół we Włoszech. Tym samym będzie miała okazję napisać również coś nowego. Kobieta nie waha się ani chwili i przyjmuje propozycję. Jednak już niedługo po przyjeździe odkrywa, że dom należy do człowieka, którego wini za swoją porażkę: Sama Carltona.

W tym samym czasie Sam Carlton, hollywoodzki przystojniak, widzi swoje nazwisko na wszystkich portalach plotkarskich. To sprawia, że marzy o natychmiastowej ucieczce nie tylko przed fanami, ale i rodziną. Ale przede wszystkim marzy o ucieczce przed człowiekiem, jakim się stał. Tym samym w błyskawicznym tempie podejmuje decyzję o wyjeździe do Włoch. Postanawia spędzić lato w rodzinnej willi nad jeziorem Como. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że nie tylko on szuka azylu w tym uroczym zakątku.

Książka jest już dostępna.