PoradnikiZapowiedzi i nowości

Klub 5 rano – nowość od Robina Sharmy. Jak polubić wczesne wstawanie?

Klub 5 rano - nowość od Robina Sharmy

„Dzień dobry! Pobudka! Wstajeeemy!” Po samym przeczytaniu tych słów cierpnie Wam skóra na plecach? Jeśli opuszczanie krainy snu w godzinach wczesnoporannych wyzwala w Was co najmniej potok srogich utyskiwań, a z różnych względów jesteście skazani na wczesne wstawanie, to prawdopodobnie zainteresuje Was Klub 5 rano – nowość od Robina Sharmy. Książka niedawno ukazała się w księgarniach. Co znajdziecie w środku?

Klub 5 rano - nowość od Robina Sharmy

Klub 5 rano – nowość

Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko nie jest klasycznym poradnikiem, jak moglibyśmy się spodziewać. To napisana z dozą humoru opowieść o dwójce nieznajomych, którzy na swojej drodze spotykają ekscentrycznego, wpływowego człowieka. Staje się on ich mentorem i przewodnikiem. Pokazuje im, jak zmienić swoje życie na lepsze za pomocą sprawdzonych przez niego metod.

W swojej książce Robin Sharma w formie powieści opisał, w jaki sposób poranki zagospodarowują giganci biznesów, aby rozwijać swój potencjał i osiągać kolejne sukcesy. Autor przedstawia krok po kroku metodę zmiany nawyków i przyzwyczajeń, dzięki której czytelnicy mogą zaprzyjaźnić się z wczesnym wstawaniem i w pełni wykorzystać godziny poranne. Według Sharmy część dnia, w której większość ludzi jeszcze śpi,  pozwala uniknąć pośpiechu, zapewnia spokój i skupienie na odnowie oraz rozwoju osobistym.Robin Sharma Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

Książki Roberta Sharmy

Robin Sharma to kanadyjski autor książek o rozwoju osobistym. Swoją karierę rozpoczął, pracując jako prawnik.

Sharma sprzedał ponad 15 milionów egzemplarzy swoich książek, poświęconych zarządzaniu i umiejętnościom przywódczym, ale także duchowości. Z jego rad korzystały firmy takie jak Microsoft, NASA, Nike czy FedEx.

W Polsce ukazała się m.in. książka pt. Mnich który sprzedał swoje ferrari. To historia zapracowanego adwokata, którego choroba zmusza do zmiany stylu życia. Postanawia on wyruszyć na Wschód, by odnaleźć tam mądrość i spokój ducha.

***

Premiera Klubu 5 rano odbyła się 19 maja 2021 roku. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa.
Znajdziecie ją W TYM MIEJSCU >>

Zobacz także: