Kłamca 2,5: Machinomachia + karty do gry - Jakub Ćwiek

Świetna wiadomość dla miłośników cyklu „Kłamca” Jakuba Ćwieka! Dokładnie 12 maja 2014 nakładem Wydawnictwa  Sine Qua Non ujrzy światło dzienne nowa odsłona przygód Lokiego. Pozycja o tytule „Kłamca 2,5. Machinomachii” zawiera ponad 120 stronicową nowelę oraz dwa opowiadania, których akcja dzieje się między tomami pierwszym i trzecim. To nie koniec.

W pakiecie z książką znajdzie się ekskluzywny gadżet, czyli gra karciana „Kłamcianka” autorstwa Lans Macabre z rysunkami Roberta Sienickiego.

Zapraszamy do zapoznania się z nową książką, jej fragmentem oraz karcianką Jakuba Ćwieka!

Kłamca 2,5: Machinomachia + karty do gry - Jakub ĆwiekKłamca 2,5: Machinomachia + karty do gry – Jakub Ćwiek

Przewidywana premiera: 2014-04-30

Wielka draka w centrum Tokio! Loki ograniczany przez anioły do prostych, nieangażujących go zadań za marną wypłatę, nareszcie ma okazję rozwinąć skrzydła. Co się jednak wydarzy, gdy naprzeciw Kłamcy stanie bóg, który jak nikt wcześniej wie jak wykorzystać… technikę przyszłości? I to w skali makro!

Zupełnie nowe opowiastki o Lokim – cynglu aniołów, znakomicie uzupełniające luki w jego dotychczasowej historii. Dowiedz się, co robił Kłamca, gdy byłeś przekonany, że odpoczywa na plaży z drinkiem.

KŁAMCIANKA

KŁAMCIANKA

W świecie Kłamcy bogowie, anioły i demony, istoty z mitów i legend chodzą pośród nas. Jak dogaduje się Zeus z Archaniołem Gabrielem? Co na to Anubis i Święty Mikołaj? Każdy próbuje przetrwać i zdobyć wpływy na świecie. Im więcej osób w ciebie wierzy, tym większa szansa, że nie odejdziesz na zawsze w zapomnienie. Dlatego ziemia stała się polem podstępnej walki, w której nieśmiertelni wykorzystują śmiertelników i siebie nawzajem, by wygrać za wszelką cenę. Tym, kto może się okazać największym sprzymierzeńcem lub największym wrogiem, jest nordycki bóg szelma: Loki. Działa na usługach archaniołów, pozbywając się ich oponentów za drogocenne anielskie pióra. Ale nikt, nawet jego pracodawcy, nie może mu zaufać. To Kłamca.

KłamciankaNajważniejsze informacje o grze:

  • na kartach znajdują się fikcyjne postacie znane z książek Jakuba Ćwieka;
  • unikalny system gry stworzony z udziałem autora;
  • gra stworzona i przetestowana przez profesjonalistów;
  • dwie pełne talie (110 kolorowych kart z oryginalnymi grafikami);
  • całość zapakowana w etui – grę można mieć zawsze przy sobie!

Fragment książki: