Keanu Reeves wystąpi w ekranizacji swego komiksu Keanu Reeves wystąpi w ekranizacji swego komiksu

Keanu Reeves to jeden z najbardziej lubianych aktorów z Hollywood. Sympatię milionów fanów na całym świecie zyskał nie tylko dzięki świetnym kreacjom aktorskim, ale przede wszystkim za sprawą swojego stylu życia. Żyje bowiem całkiem zwyczajnie, jak Ty czy ja. Artysta stroni bowiem od blichtru, nie interesują go sława, pieniądze i bycie na świeczniku. Jest miłym, ciepłym, życzliwym i dobrym człowiekiem, przez co dość mocno się wyróżnia na tle innych gwiazd przemysłu filmowego. Jest wyjątkowy również z innego względu. Wspólnie z  Mattem Kindtem jakiś czas temu wydał autorski komiks BRZRKR (wyd. Boom! Studios). Teraz świat obiegła informacja, że na jego podstawie powstanie film. Keanu Reeves wystąpi w ekranizacji swego komiksu.

Keanu Reeves wystąpi w ekranizacji swego komiksu

Keanu Reeves wystąpi w ekranizacji swego komiksu

O komiksie pt. BRZRKR pisaliśmy już w tym miejscu. Głownym bohaterem opowieści jest Berzerker, znany jako „BRZRKR”. Postać ta to pół-człowiek pół-bóg, o twarzy Keanu Reevesa, który już 80 tysięcy lat podąża krwawą ścieżką. Dlaczego tak? Ponieważ jego ojcem był sam bóg wojny. Teraz bohater współpracuje z amerykańskim rządem i wykonuje dla nich niebezpieczne zadania, których nie są w stanie się podjąć zwykli żołnierze. W zamian chce tylko jednego – dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu.

Pojawienie się na rynku wydawniczym tej lektury było dużym zaskoczeniem. Oto Keanu Reeves – aktor, reżyser i producent filmowy, który podbił serca wielu m.in. rolami w Martixie, Johnie Wicku, Constantinie, Adwokacie Diabła czy romantycznych produkcjach, jak Słodki listopad i Dom nad Jeziorem postanowił zająć się zupełnie czym innym i stworzyć historię obrazkową. Jego komiks jest już dostępny w sprzedaży, a Keanu ujawnił dalsze plany związane z tym tytułem. Szykuje się bowiem do adaptacji komiksowej serii. Nie będzie dużym zaskoczeniem, jeśli dodam, że to Netflix zainteresował się projektem i natychmiast wykupił do niej prawa. A co z samym autorem? Keanu Reeves wystąpi w ekranizacji swego komiksu, i to w roli głównej – Berzerkera! I to będzie jedną z większych wartości tej produkcji.

Na podstawie komiksowego cyklu zostanie zbudowane całe szerokie uniwersum. Wiemy też, że film z udziałem aktorów będzie jedynie początkiem. W późniejszym czasie możemy się bowiem spodziewać serialu animowanego.

Jeśli lubisz Keanu Reevesa, zanim pojawi się film na podstawie jego komiksu, zachęcam Cię do zapoznania się z książkami przybliżającymi sylwetkę artysty:

Powiązane artykuły: