PolecamyPromocje

Kalendarze 2018 – CzaroMarownik 2018, Rok Dobrych Myśli, 365 dni z Ewą Chodakowską

KALENDARZE 2018

Kalendarz 2018 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Kalendarz może być nie tylko zbiorem dat i przydatnych informacji, ale dzięki takim wersjom kalendarzy, jak CzaroMarownik 2017, który właśnie wczoraj miał swoją premierę, czy Kalendarz 2018 Rok Dobrych Myśli Beaty Pawlikowskiej lub Planner 2018 365 dni z Ewą Chodakowską, kalendarz może być po prostu naszym codziennym, wiernym towarzyszem. Sprawdźcie, jakie kalendarze ukazały się właśnie na rynku i wybierzcie ten idealnie dopasowany do siebie. Tym bardziej że nadarza się świetna ku temu okazja. Kalendarze 2018 możecie teraz kupić nawet do 30% taniej na TaniaKsiazka.pl.

 

Kalendarze 2018:  CzaroMarownik 2018

CzaroMarownik to niewątpliwie kalendarz zupełnie niezwykły. Tegoroczna wersja jest nie tylko pięknie wydana, w ciemnej, magicznej oprawie, ale zawiera także, jak zwykle pokaźną ilość informacji astrologicznych, zdrowych przepisów na dania i własnoręcznie wykonywane kosmetyki oraz mnóstwo cennych informacji, które ułatwiają nam życie każdego dnia. Będzie wspaniałym dodatkiem do każdej damskiej torebki i naszym towarzyszem na przyszły, niesamowity rok.

 

Kalendarze 2018: Kalendarz 2018 Rok Dobrych Myśli Beata Pawlikowska.

Beata Pawlikowska jest nie tylko wspaniałą podróżniczką, ale także niezwykłą osobowością. Na swoim profilu facebookowym stale zamieszcza nie tylko informacje o tym, czym aktualnie się zajmuje, ale także cenne, złote myśli dla swoich fanów. Tak też wygląda jej kalendarz. Zawiera mnóstwo dobrych myśli na każdy dzień, większość z nich to myśli niezwykle optymistyczne, które pozwalają radzić sobie z codziennymi przeciwnościami losu i po prostu dodają nadziei i otuchy.

 

Kalendarze 2018: Fantastyczny kalendarz cwaniaczka 2018, Jeff Kinney

Dziennik cwaniaczka to jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci na świecie. Jej autor, Jeff Kinney, dzięki tej spisanej w formie dziennika i ręcznie wykonanych ilustracji historii cwaniaczka Grega i jego kumpli, stał się milionerem. Teraz każdy “cwaniaczek” i przede wszystkim fan twórczości Jeffa Kinneya będzie mógł mieć swój własny kalendarz. Może się z niego dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy, w tym, kiedy jest Święto Sera. 🙂

 

 Powiązane: KSIĄŻKI DLA DZIECI W WIEKU SZKOLNYM PODOBNE DO DZIENNIKA CWANIACZKA

Kalendarze 2018: Planner 2018 365 dni z Ewą Chodakowską Ewa Chodakowska

Z tym Plannerem Ewy Chodakowskiej na pewno uda Wam się zrealizować Wasze plany dietetyczno-ćwiczeniowe na przyszły rok. Ewa nie tylko dostarcza wiedzę na temat zdrowego odżywiania i ćwiczeń, ale przede wszystkim ma niesamowitą charyzmę i wie, jak zmotywować i zachęcić do wprowadzania ważnych zmian w swoim życiu. Piękna sylwetka to nie tylko lepsze samopoczucie i większa pewność siebie, ale także zdrowie i zapobieganie chorobom w przyszłości. W swoim kalendarzu Ewa zamieściła przepisy, ćwiczenia i informacje o trasach biegowych oraz mnóstwo motywujących porad.

Kalendarze 2018: Kalendarz 2018 Star Wars

Kalendarz dla wszystkich miłośników gwiezdnej sagi. Dzięki niemu z pewnością nie zapomną o ważnych wydarzeniach związanych z ich ulubionymi filmami. Ten kalendarz nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest także niezwykle praktyczny. Będzie wspaniałym prezentem dla każdego małego i dużego fana Gwiezdnych Wojen.

 

 

 

Wybierzcie SWÓJ kalendarz, gdzie zapiszecie własne myśli, informacje o Waszych sprawach, a towarzyszyć Wam w tym będą dobre myśli, cenne porady i wielkie osobowości, skryte za stronami tych niezwykłych kalendarzy. 

promocja kalendarze