Kabaret HRABI

Kabaret HRABI to obecnie jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Teraz czytelnicy mają niepowtarzalną okazję poznać ich z zupełnie innej strony. Ponieważ na rynku jest już dostępna książką pt. HRABI. Duszkiem tak!, która zainteresuje każdego wielbiciela literatury faktu. Poza tym miłośnicy kabaretu mogą liczyć na mnóstwo niepublikowanych wcześniej zdjęć, skeczów czy anegdot. Jedno jest pewne. Z tą pozycją nie będziecie się nudzić, a jesienne, deszczowe popołudnia nie będą już przygnębiające. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej pozycji? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Kabaret HRABI

Kabaret HRABI – pierwszy raz za kulisami, a nie na scenie

Tak jest! To pierwszy raz, kiedy wspominany kabaret nie występuje na scenie, a prezentuje swoje kulisy. Znajdziecie tu ich opowieści prywatne i terapię grupową. A wszystko to opisują własnymi słowami. W związku z tym możecie być pewni, że nie będzie tu nudno. Błyskawice absurdu, sztormy inteligencji i burze pomysłów – tego się spodziewajcie.

W skład kabaretu HRABI wchodzą:

  • Aśka. Kobieta dynamit. Powalający urok i monstrualny zmysł komiczny.
  • Kamol. Studnia z pomysłami. Bez dna.
  • Bajer. W pewnych kręgach nazywany Małpoludem, ale jakoś wszystkie dziewczyny chcą go całować!
  • Lopez. Maestro, Dziubas, maskotka zespołu o przepięknych łydach!

To niezwykłe zjawisko kabaretowo-teatralne. Inteligentni, z ambicjami i w ogóle A`YoY. Ciągle o coś im chodzi, choć trzymają się z daleka od politycznej przewalanki. Poza tym to godni spadkobiercy Kabaretu Potem i Kabaretu Starszych Panów. Nie mają żadnych wad, tylko waszki. Tak, że o.

Chętnie się dowiemy, czy kabaret HRABI jest wam znany! A jeśli tak, to co sądzicie o ich skeczach? Tymczasem każdego, kto chciałby dowiedzieć się o nich więcej, odsyłamy tutaj. Ponieważ właśnie tam znajdziecie prezentowaną dziś książkę pt. HRABI. Duszkiem tak! Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu. Koniecznie to sprawdźcie, gwarantujemy, że nie pożałujecie. Poza tym to pozycja obowiązkowa dla każdego fana polskich kabaretów.