Zapowiedzi i nowości

Jestem nieletnią żoną – kolejna, szokująca historia!

Jestem nieletnią żoną - kup na TaniaKsiazka.pl

Jestem nieletnią żoną to kolejna, głośna książka Laili Shukri, polskiej pisarki, która ukrywa się pod literackim pseudonimem. I robi to nie bez przyczyny. Ponieważ jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. A w swoich publikacjach nie boi się podejmować trudnych i niewygodnych tematów, związanych z tradycjami krajów arabskich. Tym samym jej najnowsza powieść pt. Jestem nieletnią żoną to kolejna, kontrowersyjna i wstrząsająca historia. Książka będzie dostępna w sprzedaży już od 12 listopada 2019 roku i zainteresuje każdego czytelnika, który poszukuje nietuzinkowych lektur. Gwarantujemy, że to jedna z tych opowieści, wobec której ciężko przejść obojętnie. Koniecznie zatem sprawdźcie to sami. I przekonajcie się, co takiego mają w sobie książki Laili Shukri, iż w błyskawicznym tempie osiągają status bestsellerów, stając się krajowymi hitami.

Jestem nieletnią żoną - kup na TaniaKsiazka.pl

Jestem nieletnią żoną – historia nieletniej dziewczynki, która musiała stać się żoną

Główną bohaterką tej historii jest Salma. Jedna z tysięcy dziewczynek, którym dorośli zgotowali piekło. Laila Shurki wysłuchała jej, aby móc opowiedzieć jej losy światu.

Salma ma dwanaście lat, w związku z czym chodzi do szkoły i pilnie się tam uczy. Ponieważ, kiedy dorośnie, chce zostać lekarzem i pomagać dzieciom. Jednak rodzina dziewczynki ma co do niej zupełnie inne plany. Tym samym bohaterka w wieku zaledwie trzynastu lat zostaje wydana za mąż. Ahmad, jej partner, jest od niej starszy o całe piętnaście lat. W związku z tym Salma przerywa naukę i porzuca marzenia. Ponieważ teraz musi sprostać obowiązkom młodej mężatki. Rozpoczyna się koszmar, na który nikt nie był w stanie przygotować dziewczynki. A ten los zgotowali jej najbliżsi.

Jak w XXI wieku wyglądają małżeństwa dorosłych mężczyzn z dziećmi? Czy dziecko może powiedzieć „nie”? Brutalna rzeczywistość, o której świat woli milczeć.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Jestem nieletnią żoną będzie dostępna od 12 listopada bieżącego roku. Nowość od Laili Shukri znajdziecie tutaj. Koniecznie sprawdźcie tę historię. To jedna z tych lektur, o których myśli się jeszcze długo po zakończeniu książki.