Zapowiedzi i nowości

Jeremy Clarkson powraca: „Moje lata w Top Gear”!

Moje lata w Top Gear - Jeremy Clarkson

Moje lata w Top Gear - Jeremy Clarkson Jak zdefiniować Jeremy’ego Clarksona? Bezwstydnik z precyzyjnym, czasem doprawionym szczyptą narzekania i czepialstwa dowcipem, który nie boi się wyzwań? Czy może po prostu człowiek, który regularnie poprawia humor milionom widzów na całym świecie? W każdym razie, człowiek wyrazisty i niezbędny w zwariowanej ekipie Top Gear, prawda? No właśnie. Dalszy komentarz jest zbędny. Zapraszam do zapoznania się najnowszą pozycją Jeremy’ego Clarksona „Moje lata w Top Gear” (przewidywana premiera książki: 06.11.2013).

Opis książki: Jeremy Clarkson – o życiu i samochodach. Bezbłędnie. Dosadnie. I z humorem.

Top Gear. Kiedyś najzwyklejszy program telewizyjny poświęcony motoryzacji, nieco później kolorowy magazyn, a dziś? Dziś marka Top Gear to imperium motoryzacyjnego szaleństwa, skrajnego przepychu i zbytku; to królestwo adrenaliny, nad którym nigdy nie zachodzi słońce! To najbardziej zwariowany, obrazoburczy i inspirujący samochodowy show, gromadzący przed ekranami telewizorów na całym globie setki milionów widzów! To wreszcie Top Gear Live – porywające, pełne rozmachu stadionowe widowisko, z którym Jeremy Clarkson wraz z przyjaciółmi pięć lat temu wyruszył po raz pierwszy na podbój świata, zdobywając przyczółki w jego najodleglejszych zakątkach, a ostatnio także i w Polsce.

Jeremy Clarkson, budując potęgę Top Gear, nie tylko rozbijał się najszybszymi i najpiękniejszymi samochodami, jakie kiedykolwiek stworzono? Nie tylko wysadzał w powietrze motoryzacyjne ohydztwa i wcale nie poprzestawał na ślizganiu się bokiem przed obiektywami kamer – także – a może przede wszystkim – pisał. A Moje lata w Top Gear to książka, w której po raz pierwszy zebrał owoce swojej pracy z tego okresu. To zbiór aż 112 prowokujących i pełnych zwariowanego humoru tekstów mistrza ostrego pióra. To wybór znakomitych felietonów, które dadzą Wam do myślenia i rozśmieszą kaskadami rozbrajających metafor.


Zachęcam również do odwiedzenia księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, w której książę można dorwać z 25% zniżką!