Jedno z nas kłamie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Jedno z nas kłamie przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej połączonej z elementami thrillera. Karen M. McManus stworzyła nietuzinkową historię, która w błyskawicznym tempie zyskała status międzynarodowego bestsellera. Co takiego ma w sobie ta powieść, że podbiła serca Czytelników na całym świecie, a autorce zapewniła ogromny sukces? Przekonajcie się o tym sami! Dla tych, którzy zainteresują się książką, a są również wielbicielami ekranizacji, mamy jeszcze jedną, dobrą wiadomość. Powieść pt. Jedno z nas kłamie oczarowała nie tylko świat literatury. Warto wiedzieć, że prawa filmowe do tej historii zostały już sprzedane. W przyszłości Czytelnicy mogą więc spodziewać się filmu opartego o tę niezwykłą opowieść.

Jedno z nas kłamie – wartka akcja, poczucie humoru i mroczna zbrodnia

Każdy z nas ma jakiś sekret – mniejszy bądź większy. Niektóre są zupełnie nieszkodliwe, inne zaś mogą zrujnować całe życie. Jak jednak daleko jest w stanie posunąć się człowiek, by jego tajemnica nigdy nie wyszła na jaw?

Jest poniedziałkowe popołudnie. Pięcioro uczniów liceum Bayview za karę zostaje po lekcjach w szkole. Każde z nich to zupełnie inna osobowość. Bronwyn to klasyczny typ kujonki, która przygotowuje się do studiów na Uniwersytecie Yale i nigdy nie łamie zasad. Addy jest szkolną ślicznotką, która w garści ma tytuł księżniczki licealnego balu. Nate to diler z nadzorem kuratora. Cooper jest sportowcem i gwiazdą szkolnej drużyny baseballu. Simon należy do outsiderów. Jest także twórcą niezwykle popularnej aplikacji, rozpowszechniającej plotki o uczniach.

To właśnie ten ostatni bohater z całej tej sytuacji nie wyjdzie żywy. A policja szybko dojdzie do wniosku, że nie była to przypadkowa śmierć. Chłopak następnego dnia planował opublikować niezwykle pikantne informacje na temat pozostałej czwórki, z którymi odbywał karę. Jaka jest jednak prawda? Czy uczniowie naprawdę zabili Simona? A może zostali wrobieni przez mordercę, który wciąż cieszy się wolnością?

Książkę pt. Jedno z nas kłamie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują niezwykle wciągającej i ciekawej historii.