Tylko jedno kłamstwo - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tylko jedno kłamstwo Kathryn Croft to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów psychologicznych. Autorka po ogromnym sukcesie, jaki osiągnęła dzięki książce pt. Córeczka, nie spoczywa na laurach. Tym samym na ręce Czytelników składa kolejną powieść, która wciąga bez reszty i zapewnia mnóstwo emocji. Jeśli poszukujecie opowieści, trzymającej w napięciu do ostatniej strony, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem bestsellerowa autorka przygotowała odbiorcom na całym świecie.

Tylko jedno kłamstwo – kiedy wszystko, w co wierzyłaś, okazuje się kłamstwem

Główną bohaterką powieści jest Tara Logan, która może pochwalić się cudowną rodziną. Kochający mąż Noah i dwójka nastoletnich dzieci, Rosie oraz Spencer, to cały jej świat. Jednak los bywa okrutny, jakby z jakiegoś powodu nie mógł zaakceptować nadmiaru szczęścia. Idealne życie Tary zostaje zburzone w ciągu jednego dnia.

Bohaterka budzi się pewnego ranka w łóżku swojego sąsiada. Kompletnie nic nie pamięta z poprzedniego wieczoru i nocy. Kobieta nie jest w stanie powiedzieć, jakim cudem znalazła się w sypialni mężczyzny, ani co zaszło między nią, a Lee. Cała historia bardzo szybko przybiera jeszcze dramatyczniejszy obrót. Logan odkrywa, że mężczyzna, który leży obok niej, jest martwy. Jednego jest pewna – to nie ona zabiła sąsiada.

W panice odkrywa, że oto waśnie może stracić wszystko, co kocha i na co pracowała wiele lat. Postanawia więc uciec z domu sąsiada. Przed wszystkimi ukrywa, że w ogóle tam była i z przerażeniem przygląda się postępowaniu policji, która wszczęła śledztwo.

To jednak nie koniec kłopotów bohaterki. Jej córka zaczyna sprawiać coraz większe kłopoty. Okazuje się również, że mąż ma przed nią własne sekrety. Kobieta powoli zaczyna zastanawiać się, czy ktoś z jej bliskich wie, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy. W końcu nadchodzi nieuniknione. Uwaga policji skupia się na Tarze. Właśnie wtedy kobieta postanawia dowiedzieć się prawdy. Nie jest jednak świadoma tego, jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za rozwikłanie tej zagadki.

Książkę pt. Tylko jedno kłamstwo znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!