Dziewczyna, która widziała za dużo - kup na TaniaKsiazka.pl

Jayne Ann Krentz powraca z nową powieścią i robi to z wielkim przytupem. Pisarka skradła serca Czytelników na całym świecie, a jej książki szturmem podbijają najważniejsze listy bestsellerów. Nic dziwnego. Do tej pory historie, które stworzyła, przetłumaczono aż na 33 języki i sprzedano w ponad 35-milionowym nakładzie. Nie ma co ukrywać, liczby robią wrażenie. Za tym wszystkim stoi niezaprzeczalny talent pisarki. Dzięki temu w ręce Czytelników trafiają emocjonujące i zmysłowe książki obyczajowe, doprawione napięciem spotykanym w thrillerach psychologicznych. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała Krentz swoim fanom.

Jayne Ann Krentz powraca z nową powieścią – Dziewczyna, która widziała za dużo

Autorka w najnowszej książce przenosi Czytelnika do Hollywood lat 30.. Jest to niewątpliwie miasto marzeń, namiętności i …zbrodni.

Pewnego dnia Anna, główna bohaterka odnajduje w dramatycznych okolicznościach ciało swojej pracodawczyni. Na łóżku denatki widnieje napis „uciekaj” napisany krwią ofiary. Anna, jej sekretarka, była także jej dobrą przyjaciółką, która znała wiele sekretów tej wpływowej kobiety. Jak się okazało, nie wiedziała o wszystkim. Postępując zgodnie z ostatnią instrukcją przełożonej, bohaterka ucieka z Nowego Jorku, zabierając ze sobą zaszyfrowany notatnik ofiary.

Trafia do Hollywood gdzie, jako Irene Glasson, zaczyna pracę w jednej z plotkarskich gazet. Powoli zaczyna czuć się bezpiecznie. Jednak uczucie to nie trwa zbyt długo. Dziewczyna w luksusowym hotelu gwiazd filmu znajduje piękną aktorkę na dnie basenu. Na horyzoncie pojawia się Oliver Ward, niegdyś iluzjonista światowej sławy. Okazuje się, że mężczyzna ma własne powody, by odkryć, kto jest mordercą. W końcu jest właścicielem hotelu i nie może pozwolić sobie na wybuch skandalu.

Ward postanawia zaufać tajemniczej Glasson, która właściwie pojawiła się znikąd. Wspólnie rozpoczną śledztwo, prowadzące ich w głąb najmroczniejszych sekretów miasta.

Książkę Jayne Ann Krentz pt. Dziewczyna, która widziała za dużo znajdziecie tutaj. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!