Irlandczyk na Netflix

Irlandczyk na Netflix to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów książki Charlesa Brandta. Ponieważ już 27 listopada na polskiej platformie Netflix pojawi się film, który powstał na podstawie wspomnianej powieści. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy kryminalnych historii z nutą sensacji, które opierają się na prawdziwych wydarzeniach. W wywiadach nagrywanych na przestrzeni bez mała pięciu lat Frank Sheeran wyznał Charlesowi Brandtowi, że na zlecenie mafii zabił ponad dwadzieścia pięć osób. Warto tutaj również dodać, że nowe wydanie książki będzie dostępne na naszym rynku już od 28 listopada 2019 roku.

Irlandczyk na Netflix

Irlandczyk na Netflix – zwiastun i kilka słów o fabule

Nie dość, że sama historia wzbudza ogromne zainteresowanie wśród czytelników na całym świecie, to również jej ekranizacja cieszy się niemałym rozgłosem. Wszystko za sprawą gwiazdorskiej obsady. Ponieważ na ekranach pojawią się laureaci Oscara: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Anna Paquin oraz nominowany do Oscara Harvey Keitel. Poza tym za reżyserię odpowiedzialny jest Martin Scorses, również laureat Oscara. A scenariusz to zasługa Stevena Zailliana, który także otrzymał tę prestiżową, złotą statuetkę. W związku z tym widzowie mogą liczyć na wyśmienite widowisko.

O czym zaś opowiada historia? To epicka saga o zorganizowanej przestępczości w powojennej Ameryce widziana oczami Franka Sheerana. Weterana II wojny światowej, specjalisty od szemranych interesów i zabójcy na zlecenie, który pracował dla mafijnego bossa Russella Bufalino. Obejmująca kilkadziesiąt lat opowieść Sheerana wyjaśnia jedną z największych nierozwiązanych wcześniej zagadek w dziejach Ameryki. Historię zniknięcia przywódcy związkowego Jimmy`ego Hoffy. Poza tym to także podróż po korytarzach zorganizowanej przestępczości. Odsłania jej mechanizmy, walkę o wpływy, animozje i powiązania z amerykańską polityką.

Przypominamy, że książka pt. Irlandczyk w nowej okładce pojawi się w sprzedaży już 28 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Dajcie znać, czy sięgniecie po tę pozycję!

Natomiast Irlandczyk na Netflix trafi już 27 listopada bieżącego roku. Poniżej prezentujemy Wam zapowiedź filmu. Koniecznie dajcie znać, czy będziecie oglądać!