Informacja zwrotna - Jakub Żulczyk wydaje nową książkę!

Jakub Żulczyk wydaje nową książkę – taki news parę dni temu przebił się do świadomości czytelników, niemalże w samym środku zamieszania, jakie ostatnio powstało wokół pisarza. Informacja zwrotna – bo taki właśnie tytuł nosi najnowsza powieść Żulczyka – na półki księgarń trafi już w przyszłym miesiącu. Jaki temat tym razem porusza znany z bezkompromisowości autor? Na kiedy zaplanowana jest premiera jego najnowszej książki? O tym przeczytacie poniżej.

Informacja zwrotna - Jakub Żulczyk wydaje nową książkę!

Jakub Żulczyk wydaje nową książkę

Wokół Jakuba Żulczyka w sieci ostatnio zrobiło się naprawdę gorąco. Ma to związek z aktem oskarżenia go o znieważenie głowy państwa, jaki wystosowała warszawska prokuratura. Niektórzy zarzucali pisarzowi, że celowo ogłosił datę premiery swojej najnowszej powieści  właśnie w okresie, gdy jego nazwisko nie znika z nagłówków większości gazet i portali.

Autor odniósł się do tych głosów na swoim profilu:

Teorie spiskowe o tym, jakoby moje problemy z prokuraturą były celowo wykorzystane/sprowokowane do promocji książki, czy…

Opublikowany przez Jakuba Żulczyka Wtorek, 30 marca 2021

 

Jakub Żulczyk Informacja zwrotna

Informacja zwrotna – najnowsza książka Jakuba Żulczyka

Jakub Żulczyk zapisał się w świadomości czytelników bestsellerowymi powieściami, takimi jak Czarne słońce, Wzgórze psów, czy znane z głośnej serialowej adaptacji Ślepnąc od świateł. Tym razem także nie stroni od trudnej tematyki.

Informacja zwrotna jest połączeniem antykryminału i dramatu psychologicznego. Główny bohater powieści to Marcin Kania, były muzyk i autor największych polskich przebojów, obecnie utrzymujący się z tantiem alkoholik, który leczy się na odwyku w ośrodku ,,Jutro”.

Pewnego dnia znika syn Kani; zostają po nim jedynie zakrwawione prześcieradła. Muzyk nie pamięta jednak ostatniego spotkania z synem – kiedy się widzieli, znowu wypił za dużo.

Chcąc odkupić swoje winy, pchnięty wyrzutami sumienia, Kania rusza na tułaczkę po najmroczniejszych zaułkach miasta. Poszukując zaginionego syna, bohater natrafi na trop wielkiej afery reprywatyzacyjnej. Będzie także musiał stanąć twarzą w twarz ze złem, które sprowadził na swoich najbliższych.

Premiera powieści jest zaplanowana na 19 maja 2021 roku.

Książkę znajdziecie tutaj: Informacja zwrotna >>

Zobacz także: