Idealne życie Molly - nowość od Valerie Keogh Idealne życie Molly

Jeśli lubisz czytać thrillery, a ten o tytule Fatalne kłamstwo zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu, mam dla Ciebie dobrą informację. Autorka tej książki już w styczniu powróci z nową powieścią trzymającą w napięciu. Idealne życie Molly Valerie Keogh nakładem Wydawnictwa Muza pojawi się w księgarniach już 27 stycznia.

Idealne życie Molly Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Idealne życie Molly – nowa powieść Valerie Keogh

Czytając książkę Idealne życie Molly Valerie Keogh na pewno w pewnym momencie zadasz sobie pytanie: czy to idealne życie, które prowadzi główna bohaterka jest prawdą, czy jednak iluzją? Wspomniana Molly Chatwell jest kobietą, która prowadzi idealne życie (a przynajmniej tak może się wydawać obserwujących ją z boku). Ma przepiękny dom w centrum Londynu, świetną pracę, w której się spełnia, kochającego i przystojnego męża Jacka oraz dwójkę dorosłych już dzieci. W zasadzie w takiej sytuacji już chyba nie można chcieć więcej. Jednak ta bańka pełna szczęścia pęka, gdy Remi i Freya opuszczają dom i wyjeżdżają na studia. Jack nagle staje się nieobecny, znika w pracy do późnych godzin nocnych, a czasem nawet w weekendy. Coś zdecydowanie zaczyna się między nimi psuć. A gdy przyjaciółka Amelia zaprasza ich na wspólny weekendowy wyjazd do wiejskiego kurortu w Wiltshire, Jack odmawia, oczywiście usprawiedliwiając się pracą.

Molly zatem jedzie sama. W trakcie porannego joggingu poznaje młodego, nieziemsko przystojnego mężczyznę, który bardzo jej się podoba. Czuje do niego ogromny pociąg i jest gotowa na wszystko… On jednak się od niej odsuwa, tym samym upokarzając ją. Poniżona postanawia wrócić do domu i zapomnieć o tej nieprzyjemnej przygodzie. Niestety elektryzujący nieznajomy nie pozwoli jej na to. Niespodziewanie odwiedza Molly w Londynie. W drzwiach zostawia kartkę z numerem telefonu i prośbą o kontakt. Jednak nie to jest tak naprawdę  przerażające. Okazuje się bowiem, że następnego dnia policja znajduje jego zwłoki, a Molly staje się główną podejrzaną. Do czasu… kiedy to ona staje się niedoszłą ofiarą mordu.

Zaintrygowany? Koniecznie zamów Idealne życie Molly w tym miejscu.

Czytaj także: