Ian R. MacLeod powraca z nową powieścią i robi to w wielkim stylu. Jego najnowsza książka nosi tytuł Czerwony śnieg i jest doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników fantastyki. Książki pisarza cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, a grono fanów twórczości autora stale rośnie. I nic w tym dziwnego. Najnowszą publikacją MacLeod udowadnia, że ma ogromny talent, a jego sukces nie jest kwestią przypadku. Jeśli zatem poszukujecie interesującej lektury i jesteście wielbicielami literatury fantastycznej, koniecznie zwróćcie uwagę na wspomnianego pisarza i jego najnowszą książkę.

Ian R. MacLeod powraca z nową powieścią – Czerwony śnieg

Początkowo Czytelnicy wraz z bohaterem, znudzonym życiem unionistą-lekarzem, trafiają na pobojowisko po ostatniej wielkiej bitwie Wojny Secesyjnej. To właśnie tam mężczyzna trafia na dziwną postać, która bez skrupułów i wstydu obrabia ludzkie trupy. Tego dnia jego życie zmienia się na zawsze.

W Strasburgu kilka lat przed Rewolucją Francuską, konserwator obrazów dostaje nietypowe zlecenie. Jego zadaniem jest stworzenie cyklu portretów pięknej kobiety w różnych fazach jej życia. Wkrótce na jaw wychodzi niepokojąca tendencja. Kobieta mimo upływu lat wydaje się w ogóle nie starzeć.

W Nowym Jorku z czasów prohibicji, wśród elit nagle pojawia się młoda marksistka. Jeszcze bardziej zaskakujący i niepokojący jest fakt, że podszywa się ona pod osobę, która nigdy nie istniała.

Książka pt. Czerwony śnieg to przewrotna, zaskakująca i niezwykle wciągająca opowieść o miłości, krwi, ideałach i snach. W spójną całość wszystkie wątki łączy tajemnicze stworzenie, wywiedzione z najmroczniejszych, przedwiecznych ludzkich mitów. I zdaje się, że tylko cudem przetrwało one do dzisiejszych czasów. I wciąż rośnie w siłę. I wciąż zabija.

Ian R. MacLeod powraca z nową powieścią i po raz kolejny pokazuje, że ma w zanadrzu jeszcze nie jedną dobrą historię. Jego najnowsza powieść zadowoli nawet najbardziej wymagającego odbiorcę i zapewni wam kilka godzin doskonałej rozrywki. Nie zwlekajcie więc ani chwili i koniecznie sprawdźcie to sami!

Książkę pt. Czerwony śnieg znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!