Gry książki dla dzieci i młodzieży

Zimowa przerwa w nauce to powód do radości dla małych i dużych uczniów. Z pewnością znajdzie się wtedy czas, żeby coś poczytać lub pograć w gry z rodzicami lub przyjaciółmi. TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną ofertę feryjną, w której znajdziecie gry i książki dla dzieci i młodzieży w super okazyjnych cenach. Idealnie sprawdzą się w długie zimowe wieczory, a nawet po zakończeniu ferii. 35%-owy rabat dostało wiele bestsellerów i książek, na które Czytelnicy czekali wiele długich miesięcy. Sprawdźcie.

Gry, książki dla dzieci i młodzieży: Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Cavallo Francesca Favilli Elena

O tej książce było głośno na całym świecie. Poprzez historie napisane przez kobiety dla małych i dużych dam, płynie przekaz o wielkiej sile i “mocach”, które w nich drzemią. Ta książka spodoba się i małej dziewczynce, która wieczorem chciałaby usłyszeć jakąś ciekawą historię do poduszki i młodej nastolatce, która próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie, kim chce być. Fantastyczny zbiór opowiadań dla każdej dziewczyny!

 

Gry, książki dla dzieci i młodzieży: Gra Kolejka

Ta gra jest równie sławna, jak czasy, na których bazuje, czyli okres PRL-u. Dzięki niej młodzi ludzie, którzy nie znają tamtych realiów, będą mogli postać sobie w najprawdziwszej kolejce i mocno się nagimnastykować, żeby zdobyć towar, którego potrzebują. Zdobycie produktów z listy zakupowej okaże się wielką misją, która wciągnie do zabawy całą rodzinę.

Gry, książki dla dzieci i młodzieży: Andrzej Sapkowski przedstawia. Szpony i kły. Wiedźmin

Nie jest to kolejny tom słynnej serii fantasy Andrzeja Sapkowskiego, ale opowiadania napisane przez uczestników konkursu Nowej Fantastyki i superNOWEJ. 12 niesamowitych historii zainspirowanych losami Geralta i jego kompanów. Z pewnością są wśród tych młodych pisarzy, przyszli twórcy nowych, fantastycznych światów i kolejnych niesamowitych książek na polskiej mapie fantastyki.

 

Gry, książki dla dzieci i młodzieży: Baśniobór Tom 1 Autor: Brandon Mull

A teraz coś specjalnie dla dzieci w wieku 8-13 lat.
Ten słynny Baśniobór to przepis na niesamowitą przygodę, którą dzieci mogą przeżyć, nie wychodząc z domu. Wraz z bohaterami tej wspaniałej opowieści trafią prosto do tajemniczego lasu, poznają niezwykłą staruszkę i odkryją tajemnice świata, o którego istnieniu nie miały pojęcia. Baśniobór to jedna z najsłynniejszych książek Brandona Mulla.

 

Sprawdźcie, jakie jeszcze inne wspaniałe tytuły mogą zapełnić Wasze zimowe półki z książkami na ferie. Wszystkie gry i książki z rabatami znajdziecie tutaj>>

Książki i gry na ferie