Już w styczniu na polskim rynku wydawniczym ukaże się pierwsza książka bestsellerowej Vi Keeland. Autorka zbiera najlepsze recenzje. Jest królową literatury erotycznej za oceanem, a w końcu przygody gorących bohaterów Vi w styczniu dotrą do Polski!

Gracz Vi Keeland  – GORĄCY TEMAT

Gracz Vi Keeland

Sam seks. Od pierwszych stron podziwiamy gorące ciało przystojnego gracza, który nie waha się sięgnąć po to, co chce i góruje nad „przeciwniczką” w zmysłowej rozgrywce. Jeśli wiecie, co mam na myśli mówiąc „góruje”. Może słowo „szczytuje” byłoby tutaj odpowiednie. 🙂

Gracz Vi Keeland – SZCZYT BEZCZELNOŚCI, DUŻO TESTOSTERONU

Główny bohater, elektryzujący futbolista, Brody, pokazuje na co go stać w najbardziej męskim otoczeniu, jakie mogła sobie wyobrazić autorka. Mianowicie, zrzuca ręcznik z bioder w miejscu, w którym testosteron wylewa się z każdego zakamarka – męskiej szatni. I ten akt ekshibicjonizmu dzieje się na oczach „biednej” dziennikarki Delilah, która wydaje się święcie oburzona… Ale to tylko pozory – pruderia to nie jest drugie imię naszej głównej kobiecej bohaterki.

WALKA O WSZYSTKO – KTO JEST PRAWDZIWYM GRACZEM?

Delilah z całych sił próbuje oprzeć się chłopięcemu urokowi i bezczelnej masce Brody’ego, ale nie jest to proste. Trudno się dziwić. 😀 Sportowiec ma wiele do powiedzenia i pokazania, a ich seria wywiadów skończyć się może w dość nietypowy sposób. Niekoniecznie w taki, na jaki przystaje w profesjonalnych relacjach. Ale nie oszukujmy się, my kobiety właśnie czekamy na takie pikantne zwroty akcji.

PODSUMOWANIE FANTAZJI W POSTACI ROMANSU SPORTOWEGO

W Graczu jesteśmy świadkami swoistej gry pełnej przekomarzanek i zmysłowych uniesień. Pamiętajcie, że w tej grze wszystkie chwyty dozwolone… Rozmarzyłam się!