Gra o wszystko Joanny

Joanna Opiat-Bojarska powraca z nową powieścią, a to z pewnością doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Książka, która świeżutko wyszła z drukarni: Gra o wszystko Joanny Opiat-Bojarskiej przypadnie do gustu czytelnikom, którzy lubują się w kryminałach. Pisarka po raz kolejny intryguje i zaskakuje, udowadniając, że wciąż jest w szczytowej formie. A jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością autorki, koniecznie sprawdźcie jej najnowszą książkę! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Gra o wszystko Joanny Joanny Opiat-Bojarskiej – samobójstwo czy perfidna zbrodnia?

Martwa kobieta zostaje odnaleziona we własnym mieszkaniu. Policja na miejscu zbrodni zastaje suto zastawiony stół, a ponieważ denatka ma obfite kształty, śledczy podejrzewają, że być może jej śmierć ma związek z jej ogromnym apetytem. Jednak z dnia na dzień na komisariat dociera coraz więcej zgłoszeń o samobójstwach dokonanych w przedziwnych sceneriach. Wraz ze śmiercią ofiary na jaw wychodzą jej wstydliwe sekrety i perwersyjne upodobania.

Do śledztwa włącza się Urszula Zimińska, znana i ceniona profilerka z Łodzi. Poznańska policja bacznie obserwuje wszystkich z kręgu podejrzanych. Wśród nich szczególną uwagę przykuwa psycholog Aleksandra Wilk. Jaki jest wspólny mianownik, który łączy wszystkie ofiary? I co tak naprawdę mają wspólnego z Aleksandrą Wilk? Policja staje przed niezwykle trudnym zadaniem, a sprawa nie należy do najprostszych. Czy rzeczywiście czyjeś fantazje mogą prowadzić do brutalnych zbrodni?

Gra o wszystko Joanny Opiat-Bojarskiej na wysokim poziomie

Joanna Opiat-Bojarska powraca z nową powieścią i po raz kolejny staje na wysokości zadania. Na ręce czytelnika składa niezwykle wciągającą powieść. Tutaj do ostatniej strony nic nie jest pewne. Nieszablonowa akcja i jej dynamiczny rozwój, dostarczają odbiorcy mnóstwo emocji na najwyższym poziomie. Jeśli zatem poszukujecie kryminału, który wyróżnia się oryginalnym pomysłem i doskonałą narracją, trafiliście idealnie. A ponieważ pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, warto wypełnić domową biblioteczkę dobrymi tytułami.

Najnowszą książkę autorki pt. Gra o wszystko znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom polskich kryminałów. Koniecznie sprawdźcie to sami!