Gra o wszystko - kup na TaniaKsiazka.pl

Gra o wszystko to książka oparta na prawdziwym życiu autorki, Molly Bloom. Ta pozycja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej, której fabuła opiera się na faktach. Jej premiera na polskim rynku wydawniczym przewidywana jest na 8 stycznia 2018 roku i gwarantujemy, że zaciekawi nawet najbardziej wymagających fanów gatunku.

Jest jeszcze coś, o czym warto wspomnieć, a co zaciekawi z pewnością miłośników kina. W polskich kinach można już zobaczyć ekranizację tej historii o takim samym tytule. Reżyserem filmu jest Aaron Sorkin. Natomiast na ekranie odbiorcy będą mieli okazję zobaczyć takie gwiazdy jak: Jessica Chastain, Kevin Costner czy Idris Elba. Koniecznie sprawdźcie, co ma w sobie historia, którą zainteresował się świat filmu!

Gra o wszystko – poznajcie świat hazardu od środka

Molly Bloom, główna bohaterka, urodziła się w rodzinie, gdzie od zawsze cenione były tylko największe osiągnięcia. Choć pochodzi z małego miasteczka w stanie Kolorado, już od małego marzyła o wielkim świecie. Pragnęła czerpać z życia pełnymi garściami bez żadnych ograniczeń i nakazów. Wciąż jednak zostawała w cieniu osiągnięć braci. Zamieniła więc niewielkie sukcesy sportowe na hazard. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. To poker pozwolił wspiąć się jej wyżej, niż sięgała jej wyobraźnia. Molly Bloom organizowała nielegalne rozgrywki dla gwiazd Hollywood, m.in.: Leonarda DiCaprio i Bena Afflecka. Miała okazję poznać ludzi z pierwszych stron gazet: milionerów, sportowców i polityków.

Tym sposobem zarobiła fortunę, o jakiej inni mogą tylko śnić. Uwierzyła, że już zawsze będzie pławić się w luksusie. Przyszedł jednak dzień, w którym trafiła na godnego siebie przeciwnika – rząd Stanów Zjednoczonych. Molly Bloom w pogoni za szczęściem i wymarzonym życiem zapomniała, że los bywa nieprzewidywalny jak poker. Dobra passa nie trwa wiecznie, a im wyższy szczyt, tym boleśniejszy może okazać się upadek.

Książkę pt. Gra o wszystko znajdziecie tutaj. Przypominamy również, że w kinach jest już dostępna jej ekranizacja. Dajcie znać, czy widzieliście film oraz, czy macie zamiar sięgnąć po książkę!