KryminałZapowiedzi i nowości

Głosy z zaświatów – nowa książka Mroza pod koniec stycznia!

Remigiusz Mróz zaczyna nowy rok z kryminalnym przytupem. Wczoraj (8 stycznia) na swoim profilu na Facebooku poinformował czytelników, że jego nowej książki mogą spodziewać się w księgarniach już pod koniec miesiąca. Jesteście ciekawi, jaką historię bestsellerowy autor wykreował tym razem?

Głosy z zaświatów - nowa książka Mroza pod koniec stycznia!

Głosy z zaświatów – drugi tom cyklu z Sewerynem Zaorskim

Po sukcesie Listów zza grobu, powieści otwierającej cykl o patomorfologu Sewerynie Zaorskim, wielu czytelników z wyczekiwaniem wypatruje kontynuacji tej historii. Teraz mogą odetchnąć, ponieważ premierę kolejnej odsłony serii zaplanowano na 29 stycznia. Książkę Głosy z zaświatów już można zamówić w przedsprzedaży (na przykład tutaj), a sam kryminał polecają Tomasz Sekielski i Marcin Dorociński:

„Głosy z zaświatów” to książka o ważnych i aktualnych tematach społecznych. Remigiusz Mróz w mistrzowskiej formie!
~ Tomasz Sekielski

Dobrze, że Ci, którzy są słuchani, mówią o ważnych rzeczach. Mróz nie boi się trudnych tematów.
~ Marcin Dorociński

Tajemnicze śmierci dzieci…

Głosy z zaświatów. Sprawdź w TaniaKsiazka.plZ zapowiedzi fabuły najnowszej książki Remigiusza Mroza dowiadujemy się, że w momencie, w którym Zaorski na nowo próbuje ułożyć sobie życie, do zakładu patomorfologii, w którym pracuje, zaczynają trafiać ciała dzieci.

To niepotrzebne śmierci, których zagadki nikt nie potrafi rozwikłać. Co prawda, nie ma dowodów, że dzieci są ofiarami morderstw, jednak Zaorski postanawia bliżej przyjrzeć się sprawie. Czy to możliwe, że morderstwa mają związek z tajemniczymi wiadomościami, które patomorfolog zaczyna dostawać? Jeżeli tak, to kto zabija dzieci i jakie ma motywy? Zaorski postara się odpowiedzieć na te i jeszcze więcej pytań.

Tymczasem Kaja Burzyńska musi poradzić sobie z wieloma problemami. Nie tylko jej życie rodzinne się skomplikowało…

Listy zza grobu. Sprawdź w TaniaKsiazka.plJesteście ciekawi, jak potoczy się ta historia? W takim razie sięgnijcie po nową książkę Remigiusza Mroza. Głosy z zaświatów możecie znaleźć w tym miejscu. Jeżeli nie znacie jeszcze historii, którą autor otwiera cykl, to Listy zza grobututaj. Warto ją poznać, tym bardziej że prawa do ekranizacji pierwszej części cyklu z Sewerynem Zaorskim wykupiło Canal+, więc w planach jest ekranizacja.

 

Powiązane artykuły:

Ekranizacja Listów zza grobu