Głęboka próżnia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Głęboka próżnia to nowość od Alexandry Duncan, która zainteresuje wszystkich miłośników twórczości autorki. Jak z pewnością orientuje się większość z Was, jest to kontynuacja doskonałej powieści pt. Ocalona. Zgadza się! Teraz Czytelnicy także w Polsce mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają dalsze losy ulubionych bohaterów. Jakie wyzwania stawia przed nimi pisarka? Z czym przyjdzie im zmierzyć się tym razem? Aby dowiedzieć się więcej, koniecznie czytajcie dalej!

Głęboka próżnia – nowość od Alexandry Duncan podbija serca odbiorców na całym świecie!

Miyole to dziewczyna, którą niegdyś opiekowała się Ava, teraz sama realizuje swoje największe marzenie. Chce być asystentką na statku badawczym. Wszystko zależy od tego, jak uda się jej rozegrać tę partię. Przy odrobinie szczęścia i sprytu już niedługo będzie mogła prowadzić własne badania i eksperymenty. Taka wizja świeci bardzo jasnym światłem na horyzoncie niedalekiej przyszłości.

Los bywa jednak przewrotny i na drodze głównej bohaterki pojawia się Cassie. Dziewczynka zostaje uratowana ze statku zaatakowanego przez piracką jednostkę. Miyole nie ma wyjścia, wraz z dopiero co poznaną dziewczynką wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw. Wszystko po to, by odnaleźć porwanego brata Cassie. Obie mają do pomocy pilota Rubio, który niechętnie udał się z nimi w tę wyprawę.

Niezaplanowana zmiana planów okaże się dla głównej bohaterki zbawieniem. Miyole nie tylko podda się urokowi Cassie. Odkryje również, że statek badawczy, na którym pragnęła pracować, skrywa wiele mrocznych tajemnic. Jak zakończą się poszukiwania porwanego chłopca? Czy dziewczyna spełni w końcu swoje marzenia, czy raczej uzna, że nie do końca to właśnie chciała robić? No i co stanie się z rodzeństwem, kiedy w końcu będą razem?

Nowość od Alexandry Duncan pt. Głęboka próżnia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Alexandry Duncan, to teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Zwłaszcza że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Czas więc pomyśleć o prezentach!