Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów - kup na TaniaKsiazka.pl

Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów to książka, której autorką jest Izabela Komendołowicz. Chociaż lektura będzie dostępna w sprzedaży od 20 września 2018 roku, już jest o niej bardzo głośno. Ten wstrząsający reportaż przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gatunku oraz literatury faktu. Czytelnicy będą mieli szansę poznać dwa punkty widzenia. Z jednej strony spojrzą na sprawę oczami pacjentki, z drugiej, lekarza. Ile jest prawdy w tym, co opowiadają kobiety o traktowaniu za zamkniętymi drzwiami gabinetu? Czy wizyty u ginekologa to w naszym kraju wciąż temat tabu? Odpowiedzi na te pytania oraz znacznie więcej, poznacie, czytając prezentowaną dziś książkę.

Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów – jakie dramaty rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami?

Ginekolog przyjacielem kobiety czy oportunistą nastawionym na zysk? To pytanie istotne, w kontekście poruszanego tematu. Przed Czytelnikami zbiór rozmów z lekarzami wspomnianej specjalności. Jedni występują z imienia i nazwiska, inni prosili o anonimowość. Są tu również relacje ich pacjentek. Wszystko to składa się na szokujący obraz środowiska, kształtowanego nie tylko przez rozmaite, medyczne okoliczności.

Odbiorcy znajdą tu opisy wielu bulwersujących, a zarazem intrygujących przypadków medycznych. Czy w Polsce można wynająć surogatkę? Jak rodzą gwiazdy? Czy można zostać matką po pięćdziesiątce? Gdzie można dokonać aborcji? Co to jest klauzula sumienia i kto ją podpisał? Ile kosztuje błąd medyczny? I dlaczego kobiety wolą leczyć się u mężczyzn? I to jedno, najważniejsze pytanie. Jakie dramaty rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami gabinetów?

Przypominamy, że książka pt. Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów będzie dostępna w sprzedaży od 20 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco ją polecamy wszystkim miłośnikom literatury faktu oraz polskich reportaży. Koniecznie sprawdźcie, dlaczego już przed premierą tytuł ten wywołuje wiele emocji i dyskusji w sieci. Warto też wspomnieć, że na polskim rynku pojawia się coraz więcej Tegu typu publikacji. Publikacji, które demaskują naszą służbę zdrowia i ukazują jej absurdy, skupiając się jednocześnie na dramatach pacjentów i ich rodzin.