Gdzie jest prezydent - kup na TaniaKsiazka.pl

Gdzie jest prezydent to książka, która ma dwóch autorów. Są nimi James Patterson, światowej sławy twórca bestsellerów i Bill Clinton, były prezydent Stanów Zjednoczonych. Tak, tak, to nie żart! Książka będzie dostępna w Polsce już od 28 stycznia 2019 roku. I z pewnością zachwyci wszystkich miłośników nietuzinkowych historii w mrocznym klimacie thrillerów, z elementami kryminałów i sensacji. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś książka wzbudza niemałe emocje na całym świecie. Tym samym podobnych, gorących reakcji można spodziewać się po polskich odbiorcach. Zaintrygowani? Koniecznie sprawdźcie, o czym dokładnie opowiada ta książka!

Gdzie jest prezydent – książka, o której mówi cały świat

To się za chwilę wydarzy. Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6…5…4… Zniknie wtedy wszystko. Tym samym ludzie będą mogli pożegnać się z dostępem do wody, prądu, a nawet swoich oszczędności. Nikt nie będzie w stanie zadzwonić do rodziny, nikt też nie będzie wiedział, co się dzieje. A już z pewnością ludzie nie sądzili, że to może dotyczyć właśnie ich. A gdzieś tam jest ktoś, kto tylko czeka, by zrealizować swój plan. Co więcej, ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy, że wpisze hasło.

Tymczasem w ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Wspólnie próbują ustalić strategię działania. Jednak czy wystarczy im czasu, by ją zrealizować?

Prawdopodobnie tylko Bill Clinton i James Patterson byli w stanie napisać taką książkę. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego Domu. A autor, cieszący się ogromną popularnością na świecie, stworzył za pomocą tego wciągającą historię. Zabójcza kombinacja, która trzyma w napięciu do końca.

Oto co do powiedzenia na temat książki ma Lee Child, brytyjski mistrz sensacji i kryminałów:

Zakulisowe sekrety Clintona w połączeniu z geniuszem Pattersona tworzą polityczny thriller dekady.

Przypominamy, że premiera książki Gdzie jest prezydent na polskim rynku będzie miała miejsce 28 stycznia 2018 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Paulina Roszko