Gadżety Książkoholika!

Nie samą książką Książkoholik żyje. Aby być porządnym książkoholikiem, potrzeba mu do tego pewnych atrybutów…  Gadżety Książkoholika to jest to! Znaleźliśmy całe mnóstwo takich gadżetów w TaniaKsiazka.pl!

Gadżety Książkoholika!

Gadżety Książkoholika!

Załóż koszulkę z napisem Dinozaury nie czytały i wyginęły! Przypadek? Nie sądzę! Zrób kawę w kubku z napisem Wszystkie pieniążki wydaję na książki. Idź do księgarni po książki i przynieś je w torbie, na której widnieje napis Jeszcze jeden rozdział i idę spać. A do czytanej właśnie książki użyj magnetycznej zakładki z napisem Kręci mnie czytanie. No! I dopiero teraz prawdziwy Książkoholik jest przygotowany do czytania!

I nic się nie martw tym, że zanim usiądziesz do czytania, to całkiem zbankrutujesz, bo znalazłam promocję, która oszczędzi Twój portfel. Na TaniaKsiazka.pl trwa właśnie promocja, w której gadżety książkoholika są przecenione nawet o 40%! A w promocji są same perełki! Zaraz pokażę Ci kilka z nich!

Gazety dla Książkoholików na www.taniaksiazka.pl >>

Bawełniana torba TanioKsiążkowa

To torba stworzona dla każdego, kto nałogowo czyta i prawie każdej nocy przekonuje się, że jeszcze tylko kilka zdań, akapitów, czy JEDEN rozdział dzieli go od udania się na zasłużony odpoczynek. 🙂

Jest idealna na prezent dla zapalonych Czytelników, zwłaszcza takich, za których listą przeczytanych książek trudno jest nadążyć. Torba ekologiczna jest również świetnym dodatkiem prezentowym.

 

Gazety dla Książkoholików na www.taniaksiazka.pl >>Magnetyczna zakładka do książki

Wyjątkowa i niepowtarzalna zakładka do książki dla wszystkich Czytelników, którzy uwielbiają spędzać czas z książką i kawą!

Zakładka magnetyczna do książki to świetny pomysł na prezent, a jeszcze lepiej dodatek do niego. Przy zakupie książki bliskiej nam osobie warto dodać taki drobiazg, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

 

Gazety dla Książkoholików na www.taniaksiazka.pl >>Zawieszka na drzwi

Zawieszka na drzwi z napisem:

Nie pytać, nie zaczepiać, nie oddychać. Czytam.

Chcesz w spokoju poczytać? Denerwujesz się kiedy co chwila ktoś Ci przeszkadza i nie możesz dobrnąć do końca rozdziału? Wyraź to! Dzięki zawieszce poinformujesz wszystkich (nie)proszonych gości, aby Ci nie przeszkadzano. Zawieś ją na drzwi i daj do zrozumienia wszystkim nieproszonym gościom, że w tej chwili nie są mile widziani. Treaz liczy się tylko książka, którą czytasz i na nic innego nie masz ani czasu, ani ochoty. 🙂

 

Gazety dla Książkoholików na www.taniaksiazka.pl >>TanioKsiazkowy kubek

Nie możesz kupić szczęścia, ale możesz kupić książki. Wyjdzie na to samo.
MUSISZ mieć właśnie ten kubek, gdyż:

1. Kubek jest super prostym sposobem na wspieranie czytelnictwa – wystarczy, że będziesz z niego pić w publicznych miejscach! 🙂
2. Wybierając właśnie ten kubek wspierasz w 100% polski biznes.
3. Z tego kubka każdy napój smakuje lepiej!
4. Każdy zakup z TaniaKsiazka.pl wspiera Fundację Pomóż Im.
5. Z tego, co widać przez Internety, wyglądasz na niezwykle sympatyczną i zakochaną w czytaniu osobę 🙂

Te i wiele innych gadżetów niezbędnych dla prawdziwego książkoholika znajdziecie:

TUTAJ >>

Promocja trwa do 31 lipca!