Skończona gra - kup na TaniaKsiazka.pl

Finał serii Marriage games to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości CD Reiss. Książka pt. Skończona gra to także świetna propozycja dla każdej wielbicielki literatury kobiecej i powieści erotycznych. Seria, którą stworzyła autorka, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Tym samym w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Książka na polskim rynku pojawi się 30 listopada 2018 roku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie sprawdźcie to same.

Finał serii Marriage games – uwodzicielska historia o przekraczaniu granic w miłości

Diana przez cały czas myślała, że uda się jej oddzielić uczucia od zasad małżeńskiej gry, które narzucił jej maż. Szybko jednak przekonała się, że pewnych rzeczy nie da się przewidzieć.

Bo przecież nawet w najśmielszych snach nie przypuszczała, że odkryje w sobie nową naturę. Naturę, która zupełnie nie spodoba się Adamowi. A mężczyzna nie potrafi pogodzić się ze zmianą, jak zaszła w Dianie. W związku z tym oboje będą walczyć. Kobieta spróbuje odzyskać męża, dzięki któremu odkryła niezwykle ekscytujący świat. Natomiast Adam zechce odepchnąć żonę. Mimo że nadal coś do niej czuje. Czy mają jakiekolwiek szanse na ocalenie małżeństwa, które już nigdy nie będzie takie samo?

Powieść stworzona przez Reiss jest bardzo emocjonalna. Ponadto doskonale oddaje relacje między poszczególnymi bohaterami. Gwarantujemy, że ta historia wywoła wypieki na waszych twarzach i sprawi, że zrobi się naprawdę gorąco!

Przypominamy, że finał serii Marriage games będzie dostępny na polskim rynku od 30 listopada bieżącego roku. Książkę pt. Skończona gra znajdziecie tutaj. CD Reiss po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszy tom serii pt. Małżeńska gra. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i kobiecej. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki autorki, iż zachwycają czytelniczki na całym świecie.