Literatura pięknaYoung AdultZapowiedzi i nowości

Fantasy dla młodzieży 2017: nowość od Laury Ruby pt. Zapadła dziura Bone Gap

Fantasy dla młodzieży 2017

Poszukujecie ciekawej książki na jesienne wieczory? Zapadła dziura Bone Gap to doskonała propozycja właśnie dla Was! Laura Ruby stworzyła niesamowitą historię, która skutecznie oderwie Was od deszczowej i chłodnej rzeczywistości. Warto tutaj wspomnieć również o tym, iż autorka jest finalistką prestiżowej nagrody National Book Award. Ponadto może pochwalić się także Nagrodą Michaela L. Printza. A to nie jedyne wyróżnienia, które udało się jej zdobyć w swojej karierze. Gwarantujemy, że ta najnowsza propozycja w fantasy dla młodzieży 2017, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających czytelników i szczególnie tych, którzy cenią sobie książki z realizmem magicznym. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Fantasy dla młodzieży 2017 – Zapadła dziura Bone Gap

Bone Gap to dziura, w którą można wpaść, a co gorsza, przepaść. I każdy o tym wie. Kiedy więc pewnego dnia znika przepiękna Róża, nikogo to nie szokuje, ani nie dziwi. Tylko jeden Finn wie, co tak naprawdę się stało. Podejrzewa, iż dziewczyna została porwana przez niebezpiecznego mężczyznę, którego twarzy za nic nie może sobie przypomnieć.

W tej opowieści tylko jedno jest niezwykle jasne. Twarz, którą zazwyczaj pokazujemy światu, ma się nijak do tego, kim naprawdę jesteśmy. Czytelnicy będą mieli szansę przekonać się o tym, zagłębiając się w historię Finna, Róży i mieszkańców Bone Gap.

Zapadła dziura Bone Gap – ta książka wzrusza do łez

Laura Ruby w najnowszej powieści przenosi odbiorców w niezwykle magiczny świat, który jednocześnie jest niezwykle podobny do tego, w którym żyjemy na co dzień. Czytelnicy wspólnie z bohaterami będą poszukiwać odpowiedzi na pytania o empatię i różnice, które są między ludźmi. To także doskonały obraz tego, jak właściwie postrzegamy osoby, które kochamy. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny, światowy sukces nie jest kwestią przypadku. Jej opowieści potrafią wywoływać wiele emocji, nierzadko skrajnych. Gwarantujemy więc, że podczas czytania tej książki niejednokrotnie wzruszycie się do łez. Na Waszych twarzach zagości też szeroki uśmiech. To niezwykła podróż w głąb siebie, odkrywanie radości, która mieszka w nas i sprawia, że chce się śpiewać.

Książkę pt. Zapadła dziura Bone Gap znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy chcieliby oderwać się od jesiennej pluchy i szarówki za oknem. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i mnóstwo emocji. Książka szczególnie spodoba się nastoletnim czytelnikom, ale nie tylko!