FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA 2 - premiera

Fantastyczne zwierzęta 2 – premiera, na którą czeka cały potterowski świat

Sprawdzałam, szukałam, zastanawiałam się, czy w tym roku podobnie jak rok temu będę mogła zasiąść w kinie na kolejnym filmie z uniwersum Harry’ego Pottera, a tu cisza. Jak to możliwe, że nikt nie pisze nic o tak ważnej premierze? Teraz już wiadomo, że wynika to z faktu, że druga część Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć będzie miała premierę dokładnie za rok, 16 listopada 2018 roku, eh. Przy okazji ogłoszenia tej wiadomości, Warner Bros zelektryzowało fanów, ujawniając pełną obsadę filmu na niesamowicie ekscytującym wspólnym zdjęciu. Szczególną uwagę zwraca młody Dumbledore, którego zagra nie kto inny, a sam Jude Law i przyznam szczerze, że prezentuje się w tej roli- wyśmienicie!

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA 2 - premiera, obsada filmu

Źródło: www.bbc.com

Fantastyczne zwierzęta 2 – premiera 16 listopada

Oprócz niesamowitego zdjęcia w tym także zdjęcia w formie krótkiego filmu ujawniono także tytuł drugiej części Fantastycznych zwierząt oraz datę premiery. Tak więc sequel ukaże się pod nazwą: The Crimes of Grindelwald (Zbrodnie Grindelwalda). Natomiast premierę filmu zaplanowano dokładnie na 16 listopada 2018 roku.

Jude Law jako Dumbledore

Źródło: tribune.com.pk

Ujawniono także kilka ważnych elementów fabuły. Wiemy, że film rozpocznie się dokładnie w momencie, w którym zakończyły się Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Jeżeli pamiętacie, był to między innymi moment schwytania Grindelwalda, który nieźle narozrabiał, rekrutując młodego chłopca Credence’a i igrając z niebezpieczną energią nazywaną Obscurus. Wiemy, że w drugiej części Grindelwaldowi uda się zbiec i będzie gromadził swoją małą “armię” zwolenników. Pomogą mu oni zrealizować jego niecne plany. Groźny czarodziej planuje przede wszystkim zgromadzenie pobratymców czystej krwi, którzy będą rządzić światem istot niemagicznych i mugoli. Jednak tym razem z potężnym czarodziejem nie będzie walczył tylko Newt Scamander, ale także młody Albus Dumbledore, grany jak wiemy od kwietnia tego roku, przez samego Jude’a Law.

Powiązane: FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA CZĘŚĆ 2 – JUDE LAW ZAGRA MŁODEGO DUMBLEDORE’A!

Fantastyczne zwierzęta 2 – premiera, czyli Grindelwald ucieka

Akcja filmu będzie się rozgrywała w Nowym Jorku, Paryżu i Londynie w latach dwudziestych ubiegłego wieku, dokładnie w 1827 roku. Wiadomo także, że na plan powróci kilku ważnych bohaterów, którzy wzbudzili sympatię widzów w poprzednim filmie. Będzie wśród nich oczywiście Katherine Waterston, wybranka serca Newta Scamandera oraz między innymi Jacob Kowalski, który na koniec filmu zostaje “pozbawiony pamięci”. Była to jedna z najbardziej wzruszających chwil w filmie. Powróci także urocza blondynka Queenie Goldstein, grana przez Alison Sudol. Co ciekawe pojawi się także kolejny czarodziej, którego nazwisko pojawiało się już w filmach o Harrym Potterze: Nicolas Flamel, czyli słynny twórca Kamienia Filozoficznego.

Tymczasem w oczekiwaniu na film sprawdźcie kilka niesamowitych książek ze świata Fantastycznych zwierząt. W sprzedaży pojawiły się takie tytuły jak: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźćFantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz, a nawet kolorowanka: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Magiczne stworzenia Kolorowankaplakaty, a także film na DVD. Wszystkie produkty z serii znajdziecie tutaj>>>

Czy jesteście podekscytowani wiadomościami dotyczącymi sequela Fantastycznych zwierząt? Ja ogromnie, szczególnie cieszę się na myśl o niesamowitych efektach specjalnych, które zawsze towarzyszą filmom ze świata Harry’ego.