Fajbus - kup na TaniaKsiazka.pl

Fajbus. 997 przypadków z życia to książka, którą polecamy Wam ze szczególną radością. Dlaczego? Ponieważ CoPrzeczytac.pl objęło nad nią patronat. A poza tym to doskonała lektura dla wszystkich miłośników dobrych reportaży czy książek biograficznych. Ponadto na tę pozycję powinni zwrócić uwagę wielbiciele literatury faktu. Fajbus. 997 przypadków z życia będzie dostępna w sprzedaży od 19 czerwca 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że czytelnicy znajdą w niej rozmowę z legendą polskiego dziennikarstwa kryminalnego, Michałem Fajbusiewiczem. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po prezentowanym dziś tytule? Koniecznie to sprawdźcie!

Fajbus - kup na TaniaKsiazka.pl

Fajbus. 997 przypadków z życia – prawdziwe historie i człowiek legenda

Michał Fajbusiewicz jest twórcą kultowego już programu Magazyn Kryminalny 997, którym przez lata zachwycała się cała Polska. O samym dziennikarzu można powiedzieć bardzo dużo: człowiek orkiestra, dziecko szczęścia, miłośnik dobrej zabawy, dziennikarz, wymagający szef, zdyscyplinowany, choć rozrywkowy.

W prezentowanej książce szczerze i bez oporów opowiada o sobie. Poza tym wylicza plusy i minusy sławy. A przede wszystkim zdradza kulisy pracy dziennikarza i swojej przewrotnej natury. Ponadto nie oszczędza tu również TVP, do której niedawno wrócił, lecz na krótko. Warto tutaj wspomnieć, że dziennikarz kryminalny ma na koncie mnóstwo programów, w których badał zagadkowe zbrodnie sprzed lat. Ponadto uczył, jak strzec się przed przestępcami. A wraz ze znanymi aktorami edukował, jak nie wpaść w sidła naciągaczy. Poza tym stworzył kilkaset filmów dokumentalnych, objechał niemal cały świat, stworzył tysiące fotografii – szczególnie cykle portretów. Okazuje się jednak, że chociaż może liczyć na całe grono wiernych przyjaciół, ci wcale nie mają z nim lekko. Ponieważ co rusz zastawia na nich jakąś pułapkę.

Przypominamy, że książka pt. Fajbus. 997 przypadków z życia w sprzedaży pojawi się pod naszym patronatem. Lektura będzie dostępna od 19 czerwca bieżącego roku i znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży, oraz książek biograficznych. Koniecznie sprawdźcie, co do powiedzenia ma legenda polskiego dziennikarstwa kryminalnego!