Extreme Universe to komiksowy świat, który teraz staje przed szansą dłuższego zaistnienia na ekranach kin. Uniwersum zostało wykreowane przez współtwórcę słynnego już Deadpoola – Roba Liefelda. Miłośnicy komiksów z pewnością zacierają ręce z zadowolenia. Ale również kinomaniacy mają niemały powód do zadowolenia. Bo trzeba przyznać, że premiera filmu Deadpool zebrała niezłe recenzje, a wśród odbiorców nie cichły głosy zachwytu. Jeśli chcecie wiedzieć, co tym razem szykują nam twórcy takich epickich historii, koniecznie czytajcie dalej!

Extreme Universe i jego przyszłość

Okazuje się, że Graham King z Fundamental Films i Akiva Goldsman związany z Weed Road planują stworzenie nowego komiksowego uniwersum filmowego. Warto tutaj wspomnieć, że przy całym projekcie mają uczestniczyć również twórcy, którzy odpowiadają za kultową już serię pt. Transformers. Brzmi obiecująco? To nie wszystko! Rob Liefeld, który jest twórcą Extreme Universe także zaangażuje się w działania i będzie nadzorował pracę, jako jeden z producentów. Świat stworzony przez Liefelda przez wiele lat przechodził sporo zmian, do których należy zaliczyć takie tytułu jak: Brigade, Battlestone, Bloodstrike, Kaboom, Regex, Cybrid czy Bloodwulf. Nie ma co ukrywać, same hity!

Niestety na razie nie posiadamy więcej szczegółowych informacji. Warto jeszcze dodać, że trwają właśnie wstępne prace nad całym projektem. Ponadto film prawdopodobnie będzie zaliczał się do filmowej kategorii „R”. Co to oznacza dla odbiorcy? Od lat siedemdziesiątych tą literą oznacza się produkcje filmowe, które widzowie poniżej lat 17 powinni oglądać pod nadzorem dorosłych. Jak więc łatwo się domyślić, film związany z postaciami z Extreme Universe nie będzie łagodnym obrazem.

W oczekiwaniu na kolejne informacje polecamy komiksy, które przybliżą wam postać Deadpoola.

Komiksy znajdziecie tutaj.