Erotyczne nowości i zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne nowości i zapowiedzi to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie przede wszystkim zagraniczne gorące hity. Jednak nie zabraknie tu również polskiego akcentu. Jedno jest pewne. Nawet najbardziej wymagająca odbiorczyni znajdzie dziś coś dla siebie. Te historie wywołują wypieki na twarzy i sprawiają, że serce zaczyna bić szybciej. Ponadto większość z nich jest już dostępna w sprzedaży. Na kilka przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego możecie się spodziewać. Zaczynamy!

Erotyczne nowości i zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne nowości i zapowiedzi – gorące hity 2020

Grzeszny doktor - kup na TaniaKsiazka.plGrzeszny doktor, tom drugi serii Intensywne doznania

Garrett Ashton spełnia się jako lekarz w prywatnej, nowojorskiej klinice. Każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty właśnie u niego. Poza tym, że na widok przystojnego doktora wariuje płeć żeńska, jest on naprawdę dobrym i cenionym specjalistą. Tymczasem Natalie zostaje przeniesiona do nowej kliniki na rezydenturę, a to wcale nie jest dla niej dobra wiadomość. Ponadto w życiu prywatnym również się jej nie układa. Zrezygnowana, postanawia spotkać się na żywo ze swoim przyjacielem poznanym w sieci. Kiedy wyjdzie na jaw, że jest to jej przełożony z nowej pracy, sprawy znacznie się skomplikują.

Książka dostępna od 3 czerwca 2020 roku.

Pani władza - sprawdź na TaniaKsiazka.plPani władza Ada Nowak

Klara trafia do firmy z branży finansowej, której prezesem jest Jan. On szuka asystentki, a ona widzi w tym szansę na zdobycie doświadczenia, może awans. Od pierwszej rozmowy szef jasno oznajmia, że oczekuje pełnej dyspozycyjności i zaangażowania. Ponadto Jan zdaje się wywoływać w niej całkiem ekscytujące uczucia: ciekawości, podziwu, fascynacji. Wkrótce między tą dwójką rodzi się wzajemne zainteresowanie, a to otwiera bohaterce furtkę do romansu. Jednak mężczyzna ma specyficzne upodobania. Podnieca go bondage.

Książka już dostępna.

Erotyczne nowości i zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plSex/ Speed, kolejny tom serii BB Easton

Brooke nie może dojść do siebie po rozstaniu z Knightem, mrocznym, zamkniętym w sobie mistrzem tatuaży. Tym samym popada w depresję i wpędza się w anoreksję. Jednak kiedy poznaje Harleya, seksownego mechanika o twarzy Jamesa Deana, ulega kolejnej namiętności. Harley wydaje się zupełnie inny niż szorstki Knight. Jest pewny siebie, zabawny, nazywa BB „damą”, a w łóżku to bóg seksu, który dba o potrzeby kochanki. Ponadto łączy ich też wspólna pasja. W związku z tym Harley wciąga Brook w nielegalne wyścigi samochodowe i dziewczyna szybko zostaje jego czarnym koniem.

Książka już dostępna.

 Bogaty i grzeszny - kup na TaniaKsiazka.plBogaty i grzeszny Meghan March

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable’ów. Tym samym wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. Wkrótce Lincoln Riscoff dał się oczarować idealnie pięknej Whitney Gable. W związku z tym musieli pogodzić się z faktem, że na ich drodze do szczęścia stanął cały świat. Jednak bohaterowie szybko zrozumieli, że łącząca ich więź to prawdziwa miłość. Byli gotowi na przeciwstawienie się presji obu klanów. Ale w grze niespodziewanie pojawił się ten trzeci. Ricky Rango, wschodząca gwiazda rocka i bożyszcze nastolatek, mógł mieć niemal każdą kobietę, jednak za cel postawił sobie zatrzymanie przy sobie Whitney.

Książka już dostępna.

Erotyczne nowości i zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plEkipa Tijan

Bren Monroe to dziewczyna, która zna swoją wartość i nie da sobą pomiatać. Ponieważ należy do ekipy Wilków i jak sama nazwa wskazuje, gryzie, warczy i nie boi się atakować. Właśnie zaczęła ostatni rok w Liceum Roussou, a potem wreszcie będzie wolna. Bren teraz marzy jedynie o spokoju i dniach wypełnionych towarzystwem Jordana, Zellmana i Crossa. Tego ostatniego w szczególności. Wkrótce jednak do ich szkoły dołącza Race, kuzyn jej byłego chłopaka. A w związku z tym coraz więcej osób zaczyna interesować się Wilkami.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.