Ekranizacja W obronie syna

Ekranizacja W obronie syna to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Williama Landaya. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele historii kryminalnych i sensacyjnych. Serial to oryginalna produkcja, która będzie dostępna w ramach usługi Apple TV+.  Jesteście ciekawi, o czym opowiada książka i czego spodziewać się po produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ekranizacja W obronie syna

fot.materiały prasowe Apple

Ekranizacja W obronie syna – kilka słów o fabule oraz produkcji

Widzowie na ekranach zobaczą m.in.: Chrisa Evansa, który wcieli się w rolę prokuratora, Andy’ego Barbera, Michelle Dockery jako żona prokuratora czy Jaedena Martella jako oskarżonego o morderstwo Jacoba. Poza tym obok nich pojawią się także: Cherry Jones, Pablo Schreiber, Betty Gabriel, Sakina Jaffrey, Paul Wesley, Jake Picking, Nathan Parsons, Leighton Meester, Kat Graham, Daniel Henshall, Matt Lanter, Poorna Jagannathan, William Xifaras.

Premiera serialu przewidywana jest na 24 kwietnia 2020 roku. O czym zaś opowiada sama historia? Andy Barber jest szanowanym obywatelem, szczęśliwym mężem i ojcem. Pełni funkcję prokuratora w stanie Massachusetts. Jest nieustępliwy na sali sądowej, a przy tym W obronie syna - kup na TaniaKsiazka.plto znakomity śledczy, który zawsze dąży do poznania prawdy. Ma szczęśliwą, żyjącą spokojnie rodzinę: żonę Laurie i syna imieniem Jacob. Nic nie zapowiada katastrofy, nawet wówczas, gdy jeden z kolegów Jacoba zostaje zamordowany. To właśnie Andy Barber kieruje śledztwem, które ma ustalić, kto dopuścił się tej zbrodni. W pewnym momencie podejrzanym staje się jego własny syn, Jacob.

Andy Barber to nie tylko obrońca prawa i porządku. To również mąż i ojciec: człowiek, który dla rodziny zrobiłby wszystko. Co więc dzieje się, kiedy jego ideały stają wobec siebie w jaskrawej sprzeczności? Ten moralny konflikt staje się motorem napędowym zapierającej dech w piersiach powieści.

Ekranizacja W obronie syna to coś, na co z pewnością czekają wszyscy miłośnicy powieści. Dajcie nam koniecznie znać, czy czytaliście książkę! Jeśli nie, najwyższy czas nadrobić zaległości. Powieść, o której dziś mowa, znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Paulina Roszko