Ekranizacja W obronie syna

Ekranizacja W obronie syna to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Williama Landaya. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele historii kryminalnych i sensacyjnych. Serial to oryginalna produkcja, która będzie dostępna w ramach usługi Apple TV+.  Jesteście ciekawi, o czym opowiada książka i czego spodziewać się po produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ekranizacja W obronie syna

fot.materiały prasowe Apple

Ekranizacja W obronie syna – kilka słów o fabule oraz produkcji

Widzowie na ekranach zobaczą m.in.: Chrisa Evansa, który wcieli się w rolę prokuratora, Andy’ego Barbera, Michelle Dockery jako żona prokuratora czy Jaedena Martella jako oskarżonego o morderstwo Jacoba. Poza tym obok nich pojawią się także: Cherry Jones, Pablo Schreiber, Betty Gabriel, Sakina Jaffrey, Paul Wesley, Jake Picking, Nathan Parsons, Leighton Meester, Kat Graham, Daniel Henshall, Matt Lanter, Poorna Jagannathan, William Xifaras.

 W obronie syna - kup na TaniaKsiazka.plPremiera serialu przewidywana jest na 24 kwietnia 2020 roku. O czym zaś opowiada sama historia? Andy Barber jest szanowanym obywatelem, szczęśliwym mężem i ojcem. Pełni funkcję prokuratora w stanie Massachusetts. Jest nieustępliwy na sali sądowej, a przy tym to znakomity śledczy, który zawsze dąży do poznania prawdy. Ma szczęśliwą, żyjącą spokojnie rodzinę: żonę Laurie i syna imieniem Jacob. Nic nie zapowiada katastrofy, nawet wówczas, gdy jeden z kolegów Jacoba zostaje zamordowany. To właśnie Andy Barber kieruje śledztwem, które ma ustalić, kto dopuścił się tej zbrodni. W pewnym momencie podejrzanym staje się jego własny syn, Jacob.

Andy Barber to nie tylko obrońca prawa i porządku. To również mąż i ojciec: człowiek, który dla rodziny zrobiłby wszystko. Co więc dzieje się, kiedy jego ideały stają wobec siebie w jaskrawej sprzeczności? Ten moralny konflikt staje się motorem napędowym zapierającej dech w piersiach powieści.

Ekranizacja W obronie syna to coś, na co z pewnością czekają wszyscy miłośnicy powieści. Dajcie nam koniecznie znać, czy czytaliście książkę! Jeśli nie, najwyższy czas nadrobić zaległości. Powieść, o której dziś mowa, znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!