Ekranizacja Listów zza grobu

Fani polskiego kryminału w wykonaniu Remigiusza Mroza mają niemały powód do zadowolenia. Autor bestsellerowych serii kryminalnych zapowiedział bowiem, że nadchodzi ekranizacja Listów zza grobu!

Książki na ekrany

Remigiusz Mróz jest prawnikiem oraz pisarzem posiadającym na swoim koncie dość pokaźną liczbę tytułów. Znany jest z takich serii książkowych jak: Seria z komisarzem Forstem, Seria z Joanną Chyłką, Seria z Damianem Wernerem, Seria z Gerardem Edlingiem, czy też Cykl W kręgach władzy. Ponadto jest autorem licznych powieści, w tym Trylogii z Wysp Owczych, które napisał pod pseudonimem Ove Løgmansbø. Na swoim koncie ma również romans z fantastyką, czego owocem jest tytuł Chór zapomnianych głosów.

Remigiusz Mróz niemniej jednak nie spoczywa na laurach i nadal pracuje nad nowymi tytułami. Ostatnio zapowiedział kontynuację Serii z Chyłką, która doczekała się również serialu wyemitowanego na platformie Player (w roli Joanny Chyłki wystąpiła Magdalena Cielecka). W listopadzie tego roku wykupiono także prawa do ekranizacji Serii z komisarzem Forstem i cyklu W kręgach władzy. Jeśli jesteście fanami twórczości Remigiusza Mroza, z pewnością ucieszy Was fakt, że nadchodzi ekranizacja Listów zza grobu!

Ekranizacja Listów zza grobu

Listy zza grobu są pierwszą częścią rozpoczynająca najnowszą Serię Seweryna Zaorskiego. Książka opowiada o losach patomorfologa Zaorskiego, który próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczej korespondencji. Kaja Burzyńska rokrocznie otrzymuje bowiem listy od kogoś, kto podaje się za jej zmarłego ojca. Książka spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, dzięki czemu mimo że do tej pory wydana została jedynie pierwsza część serii, zostanie ona zekranizowana!

Komu przypadnie ekranizacja Listów zza grobu? Remigiusz Mróz zapowiedział, że prawa do ekranizacji zostały wykupione przez CANAL+. Autor nie kryje zadowolenia z dotychczasowej współpracy. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Jak myślicie, kogo CANAL+ obsadzi w roli Zaorskiego? Będziecie czekać? Dajcie znać w komentarzu.

Ekranizacja Listów zza grobu