Dzikośc serca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Dzikość serca to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i obyczajowej. Już 24 lipca 2018 roku na polskim rynku pojawi się nowe wydanie historii, na której punkcie oszalały czytelniczki na całym świecie. Warto tutaj również wspomnieć, że książka Barry’ego Gifforda doczekała się równie popularnej ekranizacji. To właśnie jego opowieść stała się źródłem inspiracji dla producentów, którzy stworzyli film o podobnym tytule. Na wielkim ekranie wystąpili m.in.: Nicolas Cage, Laura Dern, Willem Dafoe czy Diane Ladd. Reżyserią zajął się David Lynch, który otrzymał za ten projekt Złotą Palmę za najlepszy film w 1990 roku. Chociaż adaptacja filmowa liczy już całkiem sporo lat, historia książkowa jest ponadczasowa. Jeśli więc dopiero teraz dowiedzieliście się, że ten popularny film powstał na podstawie książki, koniecznie nadróbcie zaległości!

Dzikość serca – historia, która wciąż cieszy się ogromną popularnością

Głównymi bohaterami powieści są Saylor Ripley i Lula Pace Fortune. Młodzi są zakochani w sobie po uszy i nie wyobrażają sobie życia osobno. Niestety, nie wszystkim ich znajomość odpowiada. On żyje z łatką byłego więźnia, którego skazano za morderstwo. Ona to wrażliwa i sentymentalna dziewczyna, marząca o szczęściu we dwoje. Pewnego dnia wskakują do białego kabrioletu i uciekają na południe Stanów Zjednoczonych. Jednak na początku podróży żadne z nich nawet nie przypuszczało, z jakimi problemami przyjdzie się im zmierzyć. Zaborcza matka Luli nie podziela entuzjazmu córki w wyborze życiowego partnera. Kobieta wysyła za nimi swego kochanka, w dodatku na ich drodze staje „anioł śmierci”, Bobby Peru.

Przed zakochanymi niełatwa droga. Muszą walczyć nie tylko ze złem w sobie, ale i z tym, pochodzącym z zewnątrz.

Przypominamy, że nowe wydanie książki pt. Dzikość serca będzie dostępne od 24 lipca bieżącego roku. Powieść autorstwa Barry’ego Gifforda znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Przekonajcie się same, że ta historia wciągnie was już od pierwszej strony. Nie bez powodu do dziś cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie.