Dumbo - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dumbo to jedna z tych bajek, które z pewnością kojarzy większość odbiorców. W związku z tym dzisiejsza informacja ucieszy wszystkich wielbicieli małego słonia o niezwykłych zdolnościach. Ponadto powody do zadowolenia będą mieć nie tylko miłośnicy kultowej już bajki Disneya. To także świetna informacja dla wszystkich rodzin z dziećmi, które uwielbiają spędzać czas w kinie. Bo oto właśnie już 29 marca 2019 roku w polskich kinach pojawi się nowa odsłona znanej historii. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że pierwsza wersja pojawiła się w 1941 roku i dla Disneya jest niezwykle ważna. Dlaczego? Ponieważ to jedna z ich pierwszych produkcji. Przed małym słoniem były tylko Śnieżka i Pinokio. Prezentowany dziś film powstał oczywiście na podstawie książki, dlatego tak chętnie dzielimy się z Wami tą informacją. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Dumbo – tym razem aktorska wersja

Najnowsza produkcja od swojej poprzedniczki różni się zasadniczo. Tym razem bowiem historia Dumbo została przedstawiona w wersji z aktorami. W związku z tym odbiorcy na ekranach kin zobaczą, m.in. takie gwiazdy, jak: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito czy Eva Green, Alan Arkin i Sharon Rooney. Stanowisko reżysera zajął Tim Burton, natomiast scenariusz opracował Ehren Kruger.

Główny zarys fabuły zostaje bez zmian. Dumbo to opowieść o małym słoniątku z wielkimi uszami. Tytułowy bohater mieszka w cyrku wraz z ukochaną mamą. A ponieważ całe dnie spędza w jej towarzystwie, jest niezwykle szczęśliwy. Jednak z powodu swoich dużych uszu, słoniątko doświadcza wielu przykrości. I kiedy pewnego razu mama staje w jego obronie, wszystko wywraca się do góry nogami.

Dumbo zostaje sam, bez żadnej przyjaznej duszy wokół. W tej samotności wesprze go jednak pewna bardzo sprytna mysz o imieniu Tim. Tim nie tylko nauczy słoniątka wiary w siebie. Pomoże mu także przekonać się, że duże uszy nie zawsze bywają wadą. Ponieważ czasem mogą być naprawdę wielkim i pomocnym darem.

Książkę Dumbo znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy Wam zapowiedź filmu. Koniecznie dajcie znać, czy wybierzecie się do kina!