Sekret księcia - kup na TaniaKsiazka.pl

Drugi tom serii Royals już jest dostępny w sprzedaży i z pewnością ucieszy to wszystkie miłośniczki literatury kobiecej i powieści erotycznych. Druga część bestsellerowej trylogii nosi tytuł Sekret księcia i zapewni jeszcze więcej emocji niż pierwsza. Geneva Lee stworzyła historię, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Szturmem podbiła największe światowe listy bestsellerów. Teraz Czytelniczki także w Polsce mają okazję, już po raz kolejny, przekonać się o jej fenomenie. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, dziś jest doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki Lee, że podbijają serca Czytelniczek na całym świecie!

Drugi tom serii Royals – Sekret księcia

Głównym bohaterem powieści jest Alexander. Mężczyzna nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu. W tej wersji bajki nie ma także miejsca na szczęśliwą i spełnioną księżniczkę. Tytułowy bohater okazał się księciem z mrocznymi sekretami i ciemnym sercem. I wszystko wskazuje na to, że jest to serce, które nigdy nie będzie umiało kogokolwiek pokochać.

Taki obrót sprawy złamał serce Clary. Kobieta próbuje zapomnieć o tym, co łączyło ją z niepokornym księciem. Powodem ich rozstania były między innymi sekrety, które mężczyzna skutecznie przed nią ukrywał. Okazuje się jednak, że Aleksander nie podda się bez walki. Już wkrótce Clara rzuci się w wir pracy i powoli spróbuje żyć własnym życiem. I kiedy wszystko zacznie powoli się układać, on znów powróci po kolejną szansę. Czy dwoje tak różnych ludzi, pochodzących z innych światów, będzie umieło zbudować prawdziwy związek?

Drugi tom serii Royals pt. Sekret księcia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom pikantnych serii erotycznych, które jednocześnie nie są zbyt wulgarne. Historia stworzona przez Genevę Lee skutecznie oderwie Was od rzeczywistości i wywoła gorące wypieki na policzkach. Ta seria błyskawicznie Was zdominuje! Przekonajcie się o tym same i już dziś zapoznajcie się z twórczością pisarki.