Przeklęty książę - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Drugi tom Serii Królewskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Erin Watt. Autorka serca czytelniczek na całym świecie podbiła powieścią Papierowa księżniczka. A ponieważ książka odniosła międzynarodowy sukces i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, nic dziwnego, że pojawia się jej kontynuacja. Drugi tom Serii Królewskiej pt. Przeklęty książę na polskim rynku będzie dostępny od 3 października 2018 roku. Jeśli uwielbiacie romanse i do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Drugi tom Serii Królewskiej – jeszcze więcej emocji i intrygujących wątków

Główny bohater, Reed Royal, był niczym książę z bajki. Nieziemsko bogaty, wpływowy i do tego przystojny. Nic dziwnego, że dziewczęta za nim szaleją, a mężczyźni chcieliby zająć jego miejsce. Szybko jednak okazuje się, że nawet najpiękniejsze pozory mogą boleśnie mylić. Dla Elli bohater stał się księciem z koszmaru.

Kiedy bowiem pojawiła się Ella, świat Reeda zadrżał w posadach. I rozpadł się niczym domek z kart, gdy dziewczyna odeszła. Do tej pory podziwiało go mnóstwo osób, teraz wszyscy widzą, jak nisko upadł. Tym samym nikt już nie wierzy, że można go jeszcze ocalić przed samozagładą.

Chaos, który wdarł się do pałacu Royalów to doskonała okazja dla ich wrogów. Wierzą, że oto właśnie nadszedł ich czas i próbują zrujnować całą rodzinę. O ile zdążą zrobić to przed Reedem, który jest na dobrej drodze, by zawieść najbliższych i zrujnować opinię, na którą pracowali tyle lat.

Drugi tom Serii Królewskiej to przede wszystkim jeszcze więcej emocji, sekretów i intrygujących pytań i zupełnie nieoczekiwanych odpowiedzi. Przypominamy, że książka pt. Przeklęty książę będzie dostępna w sprzedaży już od 3 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom nietuzinkowych romansów, które aż do ostatniej strony trzymają w napięciu i niepewności. Tu nic nie jest proste i oczywiste, jakby mogło się wydawać. Przekonajcie się o tym same!