Drugi sezon serialu NOS4A2

Drugi sezon serialu NOS4A2 to nie lada gratka dla wszystkich miłośników produkcji. Poza tym powody do zadowolenia mają także fani twórczości Joego Hilla. Ponieważ to właśnie na podstawie jego książki o tym samym tytule powstał serial na zlecenie AMC. Jak łatwo się domyślić, produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, dlatego też producenci zdecydowali się na jej kontynuacje. I trudno się temu dziwić, w końcu Joe Hill to syn mistrza horrorów, Stephena Kinga. Właśnie po nim odziedziczył talent do tworzenia niesamowicie wciągających opowieści, pełnych napięcia, grozy i niepewności. Kiedy więc pojawi się drugi sezon produkcji? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Drugi sezon serialu NOS4A2

Drugi sezon serialu NOS4A2 – pierwsze zdjęcia z planu

Drugi sezon serialu NOS4A2AMC zdążyło już opublikować pierwsze zdjęcia z planu drugiego sezonu serialu NOS4A2. Jak wiadomo, w jego skład będzie wchodzić dziesięć odcinków, z czego każdy potrwa godzinę. Widzowie ponownie zobaczą na ekranach Emmy Zachary Quinto i Ashleigh Cummings. Ponadto w produkcji wystąpią: Jahkara Smith, Olafur Darri Olafsson, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull, Jonathan Langdon, Ashley Romans, Jason David, a także Mattea Conforti. Za produkcję serialu odpowiedzialne są AMC Studios i Tornante Television. Polska premiera drugiego sezonu odbędzie się 2 lipca 2020 roku o godzinie 22:00.

Oto co sam Joe Hill mówi o produkcji:

Sezon pierwszy to trochę mniej niż pierwsza połowa. Kiedy Jami czytała książkę, poprawnie zauważyła, że istnieje punkt przerwania, w którym historia przechodzi na inny bieg. Czuła, że na swój sposób „NOS4A2” to tak właściwie dwie, a może nawet trzy historie, które mogą być pełnymi sezonami. Znalazła jeden z tych punktów przerwania, dlatego sezon pierwszy to całkowicie samodzielna, całkowicie satysfakcjonująca historia. Ale to nie była pełna książka.

Drugi sezon serialu NOS4A2

W związku z tym drugi sezon zaczyna się osiem lat po wydarzeniach z pierwszego. Vic McQueen nadal zrobi wszystko, by dorwać i zniszczyć Charliego Manxa. Natomiast Charlie desperacko próbuje zemścić się na Vic. Tym samym swoją uwagę skupia na osobie, która jest dla kobiety najważniejsza. To jej ośmioletni syn Wayne.

Obok możecie zobaczyć kilka zdjęć z najnowszego sezonu. Tymczasem tutaj znajdziecie książkę Joego Hilla, na której podstawie powstał serial. Dajcie znać, czy czekacie na drugi sezon serialu NOS4A2.